in ,

Tom Lee son Bitcoin krizi hakkında konuştu ve yeni BTC tahminini paylaştı

Uzman stratejist Tom Lee, Bitcoin ETF kabulü için formülünü açıkladı
Uzman stratejist Tom Lee, Bitcoin ETF kabulü için formülünü açıkladı

Fundstrat kurucu ortağı Tom Lee, Bitcoin ile ABD hisse senetleri arasında bir korelasyon olduğuna inanıyor.


Tom Lee: “İnanın! Bitcoin yeni bir ATH’ye varacak.”

Fundstrat patronu Tom Lee nihayet kripto para birimi topluluğunun etrafına şok dalgaları gönderen Bitcoin’deki büyük fiyat düşüşü hakkında konuştu. Son tweetlerde Lee, BTC’nin yeni bir ATH’ye varacağı yönündeki eski tahminini yineliyor, ancak Lee bunun için ABD hisse senetleri piyasasının benzer bir başarıya ulaşmasının şart olduğunu da ekliyor. Bitcoin genel olarak ilişkisiz bir varlık olarak kabul edilirken, fiyatının hisse senetlerinden hemen sonra düştüğü gerçeği Tom Lee’nin sözlerine meşruiyet kazandırıyor. 

eToro analisti Mati Greenspan bunu “Gerçekten garip bir tesadüf.” olarak adlandırdı. Bitcoin’in hisse senetleri ile ilişkili olduğu teorisi oldukça tartışmalıdır. Kripto para analist ve uzmanı Alex Krüger, en son yaşanan fiyat çöküşünün hisse senetleri ile ilgisi olmadığı konusunda ısrar ediyor. Lee hem riskli hem de belirsiz ortamlarda iyi performans gösterebileceği için Bitcoin’in çok iyi bir varlık olduğunu iddia etti.

News.U.Today

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Dakika: Coinbase halka açılan ilk kripto para borsası oluyor!

Popüler Bitcoin borsası Coinbase, 3 yeni altcoin’i listeliyor

ABD’den peş peşe gelen açıklamalar Bitcoin için yükseliş dönemini başlatabilir mi?

ABD Kongre’sindeki Bitcoin buluşması sona erdi! Peki ne konuşuldu?