kayseri escort
Adacash
Winkyverse
Faruk Fatih Özer
Faruk Fatih Özer

Thodex CEO’su Faruk Fatih Özer sorularımızı yanıtladı: Ortaklık programı, yeni özellikler ve çok daha fazlası

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Koineks’i ABD’den aldığınız FinCen MSB lisansıyla globale açtınız ve yolunuza artık Thodex olarak devam ediyorsunuz. Öncelikle bu konu hakkındaki duygularınızı alalım.

Son derece zorlu ama bir o kadar da keyifli bir lansman sürecini arkamızda bıraktık. Her bir detay için ekibimizle gece gündüz demeden çalıştık. Ama karşılığını aldığımızı şimdiden söyleyebilirim. Çünkü Thodex’i en başında tasarladığımız zamanda çıkardık.

Bizi en çok heyecanlandıran ise globale açılan ilk yerli kripto para borsası olmamızdı. Şimdi yine bu heyecanla dünyanın her yerinde başarıyla hizmet vermenin peşindeyiz.

Global pazara açılmak denildiğinde çoğu kişinin aklına Amerika gelir. Thodex hangi ülkelerde hizmet verecek? Hizmet vereceğeniz her ülke için beklentileriniz aynı mı?

Huobi

Çoğu sektöre baktığımızda global pazardan bahsedildiğinde herkesin aklına ilk olarak Amerika gelir. Durum kripto para sektöründe de benzer aslında. Çünkü diğer ülkelerle kıyaslandığında daha büyük bir hacimden bahsediyoruz. Ama Thodex’in global olmaktan bahsederken dokunduğu tek ülke Amerika değil. Singapur, Japonya ve Kore gibi Asya’nın en güçlü lokasyonları da Avrupa’nın yeniliğe açık kentleri de kripto paralara büyük bir ilgi duyan Kanada da bizim hizmet vermeye başladığımız ülkeler arasında yer alıyor.

Amacımız hizmet verdiğimiz her ülkede üyelerimize en iyi hizmeti verebilmek. Bu yüzden “Amerika’daki kullanıcıya Kanada’daki kullanıcıdan daha ayrıcalıklı davranalım” şeklinde bir durum söz konusu değil. Birbirinden farklı lokasyonlardaki her bir kullanıcımıza aynı hizmeti sunacağımızın sözünü veriyoruz. 7 gün 24 saat boyunca hizmet veren müşteri destek ekibimiz de bunun en büyük kanıtlarından biri. Bu aşamada beklentilerimizin pazar paylarıyla doğru orantılı olduğunu söyleyebilirim.

Thodex CEO'su Faruk Fatih Özer
Thodex CEO’su Faruk Fatih Özer: “Affiliate programı sayesinde kullanıcılarımız satış ortaklığı yapabiliyor.”

Thodex ile birlikte gelen en heyecan verici özelliklerden birisi şüphesiz ki Affiliate Programı oldu. Bu program kapsamında üyelerinize neler sunuyorsunuz?

Affiliate (Ortaklık) programını satış ortaklığı şeklinde ifade edebiliriz. Affiliate üyelerimizi olduğu kadar bizi de oldukça heyecanlandıran yeni özelliklerimizden biri oldu. Tamamen kullanıcı odaklı olan bu program kişiye özel hazırlanan kodlar aracılığıyla mevcut kullanıcıların tanıdıklarını da Thodex’e davet etmesine ve Thodex’in bir ortaklık platformu olarak hizmet vermesine olanak sağlıyor. Sadece bir kod aracılığıyla arkadaşını Thodex’e davet eden üye davet ettiği kişinin yaptığı her işlem üzerinden de komisyon alarak kazanmaya devam ediyor.

Türkiye, kripto paralar özelinde en çok işlem yapan ülkelerden biri olarak sektörün önemli oyuncularından biri haline geliyor. Sizce Türkiye’de bu ilgi artmaya devam edecek mi? Siz Thodex olarak bu konu hakkında neler yapmayı düşünüyorsunuz?

Türk kullanıcılar kripto paraların en aktif kullanıcılarından diyebiliriz. Teknolojiyi sıkı bir şekilde takip ederek yeniliklerden kaçmayan büyük bir kullanıcı ağına sahibiz. Biz her geçen gün kullanıcı sayılarının daha da artacağını düşünüyoruz. Türk kullanıcıları kripto para borsalarında bu kadar aktif olunca kaçınılmaz olarak alım satım işlemi yapılmasını sağlayan kripto para borsalarının da sayısı her geçen gün artıyor.

Bizim buradaki en büyük avantajımız 2017 yılında, yani kripto paraların en çok ses getirdiği dönemde sektöre girmiş olmamız. Bu süre içerisinde kendi kullanıcımızı çok iyi tanıma şansımız oldu. Kısa sürede en hızlı gelişen kripto para borsaları arasına ismimizi başarıyla yazdırdık. Bundan sonra da Türkiye ve dünya çapındaki kullanıcılarımıza güvenli ve kullanışlı altyapımızla hizmet vermeye devam edeceğiz ve sağladığımız kolaylıklarla kripto paraya meraklı, ancak şimdiye kadar hiçbir işlem yapmaya cesaret edememiş kişilere kullanım kolaylığı sunmaya devam edeceğiz.

Kullanıcı memnuniyeti açısından Thodex’e getirdiğiniz ne gibi yenilikler var?

Bizim amacımız daima kullanıcı odaklı çözümler yaratmak oldu. Bu yüzden Thodex’i tasarlarken daha ilk günden itibaren kullanıcılarımızın istedikleri yenilikleri düşündük ve tüm sistemi buna göre şekillendirdik. Arayüzü tasarımını yaparken kendimizi de bir kullanıcı olarak düşünerek en pratik ve kullanışlı yolu bulmaya çalıştık. Önceki sitemiz Koineks bizim için çok iyi bir yol gösterici oldu. Isı haritalarını analiz edip her bir detayı ince ince tasarladık. Bunun yanı sıra üyelerimizi en memnun edecek şey mobil uygulamamız oldu. Böylece artık bilgisayardan bağımsız olarak ister öğle arası isterse otobüsle işe giderken istedikleri her yerde işlem yapabilecekler.

Teknoloji çağında yaşarken hız kadar pratiklik de bizim için çok önemli. Thodex’in kredi kartı ile işlem yapmaya olanak sağlaması da alımı pratik hale getirmede çok önemli bir etken.  Bizim Thodex ile hayata geçirdiğimiz en önemli özelliklerden biri ise Affiliate Programı oldu. Tanıdığını kod üzerinden Thodex’e davet eden üyelerin davet ettiği kullanıcının işlemlerinden komisyon alması kullanıcının en sevdiği özelliklerden biri haline geldi. Lansman sürecimizde bunu duyurduğumuzda beklediğimizden çok daha iyi yorumlar aldık.

Globale açılan ilk yerli kripto para borsası: Thodex

Borsanızda göreceğimiz kripto para çeşitlerinde artış yaşanacak mı?

2017 yılında Koineks olarak hizmete başladığımızda Türkiye’de bir ilke imza atarak 5 farklı kripto paranın alım satımına öncülük etmiştik. Sonrasında bu sayıyı hızlıca 18’e kadar çıkardık. Thodex olarak en çok önem verdiğimiz konulardan biri de para çeşitliliği. Bu konuda hem sosyal medyadan çok yorum alıyoruz hem de global pazarda yatırımcıların eğilimini ölçüyoruz. Şu an net bir sayı vermeyeceğim ama bu yıl içerisinde Thodex’te listelenecek birçok kripto paranın olacağını şimdiden söyleyebilirim.

Thodex yepyeni özellikleriyle birçok ülkede hizmet vermeye başlayınca Türkiye’deki kullanıcıların akıbeti ne oldu?

Mevcut üyelerimiz bizim her zaman önceliğimiz. Thodex olarak dünya çapında hizmet vermeye başladığımızda da bu değişmedi. Yenilenen markamıza geçiş aşamasında en önem verdiğimiz konulardan biri mevcut üyelerimizin tüm bilgilerinin korunması ve yeni siteye sorunsuz bir şekilde taşınması oldu. Tüm kullanıcılarımızın bakiyeleri, giriş bilgileri, şifreleri, 2FA doğrulama bilgileri, kripto para yatırma adresleri, işlem geçmişleri, açık emirleri ve diğer tüm kullanıcı bilgilerinde herhangi bir değişiklik olmadan Thodex’e taşındı. Her bir üyemizin güvenli hissetmesi bizim için çok önemli.

Kripto paraların dünya çapında büyük bir popülerlik kazandığı ve kullanıma başlandığı 2017 yılında şirketinizi kurdunuz. Üzerinden geçen son 3 yılda neler değişti? Tüketicilerin alışkanlıkları nasıl bir şekil aldı?

2009 yılında ilk Bitcoin işlemi yapıldı ve o günden sonra hem blockchain teknolojisi hem de kripto paralar herkesin hayatına doğrudan ya da dolaylı olarak girmeye başladı. İlk zamanlarda sadece Bitcoin söz konusuyken ardından altcoin’ler devreye girdi ve ekosistem her geçen gün daha da büyüdü. Başlarda sadece çok az kişinin bildiği ve ilgilendiği bir alanken 2017 yılı hem Türkiye hem de dünya çapında kripto paraların en çok ses getirdiği ve görünür hale geldiği bir yıl oldu. Biz de şirketimizi bu ilginin çok arttığı dönemde kurarak kullanıcıların ihtiyaçlarına hızlıca cevap vermeye başladık. Son üç yıl içerisinde kullanıcıların alışkanlıklarına dair söyleyeceğim en belirgin nokta şu oldu: İnsanlar artık çok daha bilinçli yatırımcılara dönüştü.

Sektör Bitcoin özelinde olmaktan çıktı ve yatırımcıların birçok yeni gözdesi ortaya çıktı: Ethereum, TRON, Monero, Litceoin, Dogecoin… Yani altcoin’ler. Piyasaya çıkan yeni altcoin’ler hem sektörü çeşitlendirdi hem de kullanıcılara farklı alternatifler sunarak yatırımlarını istedikleri gibi yönetmelerine yardımcı oldu. 

Facebook (Türkiye) Twitter (Türkiye) | Instagram (Türkiye)

Facebook (Global)Twitter (Global) | Instagram (Global)

___________________________

Kripto Para Haber, yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıptan sorumlu değildir. Kripto Para Haber, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların özen göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir.

Sponsorlu makaleleriniz için iletişime geçebilirsiniz / contact us

___________________________

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. 2 sene önce

    Siteyi her gün takip etmeye çalışıyorum ve Thodex ile ilgili olan yazınızı gerçekten beğendim. Thodex’e üyeyim zaten Faruk Bey ve borsasının başarılarını da takip ediyorum. Son 1 aydır üyeleri için de borsa içinde çok güzel işler yaptılar. Başarılar dilerim.

    Cevapla
  2. Tebrik ederim, şahsen ben mobil uygulamanızı çok beğendim.

    Cevapla
fake rolex
Bizi Takip Edin