in , ,

Tether hacmi rekor üstüne rekor kırıyor!

Tether hacmi rekor üstüne rekor kırıyor!
Tether hacmi rekor üstüne rekor kırıyor!

Dünyanın en çok kullanılan stabilcoin’i Tether, elde edilen son verilere göre özellikle günlük işlem hacimlerinde bugüne dek gördüğü en yüksek seviyelere ulaştı.

Tether günlük işlem hacmi zirveye çıktı

Stalslagga isimli Reddit kullanıcısı tarafından paylaşılan gönderiye göre Tether’ın 25 Mayıs 2020’de kaydettiği günlük işlem sayısı 1.210.707’ye ulaştı. İşlemlerin toplam değerinin ise 1,2 milyar doların üzerinde olduğu kaydedildi.

Uzun yıllardır hacim bakımından dünyanın en değerli üçüncü kripto para birimi olan XRP, geçtiğimiz hafta bu unvanını Tether’e kaptırdı. Bu ikili bir süredir amansız bir mücadele içerisindeydi ancak teslim bayrağını çeken Ripple oldu.

Bitcoin fiyatını etkileyebilir

Bununla birlikte, dünün günlük transfer sayısı, Tether talebinin yakında daha da artabileceğini ortaya koyuyor. Bu durum Bitcoin fiyatına da etki edebilir.

Sektörün tanınan ismi Joe Saz, Tether’in Bitcoin’in doğal fiyat keşfine müdahale ettiğini ve 10 bin doları kırmasını engellediğini iddia etti.

newsbtc

Bitcoin balinalarının sayısında kritik artış! Fiyatı yükseltebilir mi?


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETH fiyatı artacak mı? Ethereum için yükselişi işaret eden 10 gösterge

ETH fiyatı artacak mı? Ethereum için yükselişi işaret eden 10 gösterge

2019 ve 2020 arasında şaşırtan benzerlik: Bitcoin 15 bin dolara mı yürüyor?

Kemerleri bağlayın! Bitcoin için yükseliş sinyali veren 3 gösterge