in

Tether felaket mağdurlarına elini uzatıyor

Tether kasırga mağdurlarına yardım edecek.
Tether kasırga mağdurlarına yardım edecek.

Popüler stablecoin USDT’nin arkasındaki şirket olan Tether, son yılların en büyük doğa felaketi Dorian Kasırgası’nın mağdurlarının yaralarını sarmak için 1 milyon dolar bağışta bulunmayı taahhüt etti.

Tether kripto para topluluğunu bağış yapmaya çağırıyor

Tether’in duyurusuna göre bağış, Bahamalar’daki kasırgadan etkilenenlere yardım etmek için çalışan kâr amacı gütmeyen yardım kuruluşu Deltec Cares aracılığıyla yapılacak. Tether’in duyurusu şöyle:

Deltec Cares, Bahamalar’daki doğal afetlerden kurtulanların kurtarılması ve yeniden inşası için gereken acil yardım çabalarını ve daha uzun vadeli yardımı desteklemek için oluşturulmuş, kâr amacı gütmeyen bir yardım kuruluşudur. Deltec International Group’un gönüllü profesyonellerinden oluşur ve ihtiyaç sahiplerine insani yardım sağlamak için toplanan tüm fonların %100’ünü yönlendirir.

Stablecoin sağlayıcısı aynı zamanda kripto para topluluğunu da yardım yapmaya davet etti ve iki adres paylaştı: Biri Bitcoin Blockchain’inin Omni katmanında ve diğeri Ethereum Blockchain’inde.

Bu ayın başlarında önde gelen kripto para borsası Binance de Dorian Kasırgası mağdurlarına yardım etmek için bir kampanya başlatmıştı.

cryptoglobe

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Ünlü analist: “Popüler altcoin kısa soluklu olsa da güçlü yükselebilir.”

Ünlü analist: “Popüler altcoin kısa soluklu olsa da güçlü yükselebilir.”

Madencilik devi Bitmain

Madencilik devi Bitmain’dan Bitcoin için yeni ASIC madencileri