in ,

Telegram yeni yayınlanan Gram Cüzdanı için hizmet koşullarını duyurdu

Telegram yeni yayınlanan Gram Cüzdanı için hizmet koşullarını duyurdu
Telegram yeni yayınlanan Gram Cüzdanı için hizmet koşullarını duyurdu

Telegram, TON Blockchain’i kontrol etmeyeceğini yineleyerek Gram Cüzdanı için hizmet şartları yayınladı.

Telegram Gram Cüzdanı için hizmet koşullarını açıkladı

Mesajlaşma devi Telegram,   yeni başlatılan Gram Cüzdanı için bir hizmet şartları sözleşmesi yaptı. “Hizmetlerin Kullanımı” bölümünde şirket, Gram sahiplerinin genel ve özel anahtarlarını (ve ayrıca yedek ifadeler gibi diğer hassas verileri) kontrol edemeyeceğini iddia ediyor. Dolayısıyla, Bitcoin ve diğer kripto para birimleri ile benzer şekilde, sahibi tokenleri yönetmekten tek başına sorumludur:

Kimlik bilgilerinizin güvenliğini yönetmek ve sürdürmekten yalnızca siz sorumlusunuz. Kimlik bilgilerinizi kaybederseniz, Kimlik Bilgilerinizi kurtarma veya Kimlik Bilgilerinizi alma konusunda size yardımcı olamayız ve Gram’larınıza erişemeyebilirsiniz.

Telegram: TON Blockchain’i üzerinde hiçbir kontrolümüz yok!

Ayrıca Telegram, TON Blockchain defterinin bağımsız çalışacağını belirtiyor. Pavel Durov’un elinde bulunan şirket, Gram sahipleri tarafından gerçekleştirilen işlemlerin yürütülmesini yönetemez ve ağ ücretlerinin miktarını veya türünü kontrol edemez:

TON Blockchain üzerinde hiçbir kontrolümüz yok ve gönderdiğiniz işlemlerde herhangi bir iptal veya değişiklik talebini kolaylaştırama yeteneğine sahip değiliz.

Yine de Telegram, Gram Cüzdanı tarafından sunulan hizmetlerden herhangi birini, herhangi bir nedenle herhangi bir zamanda sonlandırma hakkını saklı tutar. Şirket, 26 Eylül’de Gram Cüzdanı’nın alfa versiyonunu piyasaya sürerek, ilk kullanıcı kitlesinin cüzdan oluşturmasını veya token değiştirmesini sağladı. Daha önce bildirildiği üzere, Telegram’ın TON Blockchain’i ay sonunda resmen başlatılmadı.

News.U.Today

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Önde gelen Bitcoin borsası 6 altcoin’i liste dışı ediyor!

Önde gelen Bitcoin borsası 6 altcoin’i liste dışı ediyor!

unicef

UNICEF, Ethereum Vakfı desteğiyle kripto para fonunu başlatıyor