in ,

Tarihi başarı! Bu altcoin Bitcoin ve Ethereum’dan sonra bir ilke imza attı

Binance coin fiyat analizi: BNB nereye gidiyor?
Binance coin fiyat analizi: BNB nereye gidiyor?

Kripto Para Haber – Binance Coin (BNB), Bitcoin ve Ethereum’dan sonra 100 milyar doların üzerinde bir piyasa değerine sahip üçüncü dijital varlık haline gelerek yeni bir dönüm noktasına ulaştı.

Şu anda Binance Coin, aşağıdaki ekran görüntüsünde görüldüğü gibi 100,74 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip.


BNB’nin 100 milyar dolar kulübüne ulaşmadaki başarısının büyüklüğünü anlamak için, dijital varlık artık piyasa değeri açısından aşağıdaki “geleneksel” şirketlerden daha değerli.

  • AMD – 96,30 Milyar Dolar
  • Daimler – 95,70 Milyar Dolar
  • GlaxoSmithKline – 94,57 Milyar Dolar
  • Airbus – 93,57 Milyar Dolar
  • Zoom – 92,42 Milyar Dolar
  • Snapchat – 90,86 Milyar Dolar

100 Milyar $’ın üzerinde bir piyasa değerine ulaşan dijital varlığın hacim rekoru, bugün erken saatlerde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 666 $’a ulaşmasının sonucuydu. BNB’nin mevcut fiyat hareketi, aşağıdaki 1 günlük BNB / USDT grafiğinde görüldüğü gibi yükseliş eğilimi içerisinde.

Grafikten, günlük MACD’nin taban çizgisinin üzerinde yükseliş eğilimi gösterdiği gözlemlenebilir. Bununla birlikte histogramları mevcut yukarı doğru yörüngenin kendinden emin bir devamı için biraz fazla kısa. Buna ek olarak, ticaret hacmi azalıyor, dolayısıyla BNB’nin takip eden saatler veya günlerde bir düzeltmeye gitme olasılığı azalıyor.

Günlük MFI ve RSI henüz 69 ve 74 değerlerinde ve aşırı alım bölgesine girmedi. Bu nedenle Binance Coin, tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru başka bir sıçrama için 620 ila 640 dolar destek bölgesinin üzerinde bir konsolidasyona hazırlanıyor olabilir.

İkinci senaryo gerçekleşirse, Binance Coin (BNB) önümüzdeki birkaç hafta içinde değilse de 700 doları kırma yolunda olabilir.

BNB gibi tüm altcoin analizlerinde olduğu gibi, trader ve yatırımcılara çeşitli türev platformlarında Binance Coin ticareti yaparken düşük kaldıraç kullanmaları ve stop loss ile ticaret yapmaları önerilir.

ethereumworldnews


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uniswap fiyat analizi: Rekor seviyeye ulaşan UNI yükselmeyi sürdürecek mi?

Uniswap fiyat analizi: Rekor seviyeye ulaşan UNI yükselmeyi sürdürecek mi?

Güney Kore'nin popüler bankası kripto hizmeti sunmaya başlıyor!

Anket: Güney Korelilerin çoğu kripto paraların vergilendirilmesine sıcak bakıyor