in , ,

Swell bu sefer XRP için katalizör olmadı, XRP fiyatı bugün yüzde 5’in üzerinde değer kaybı yaşıyor

Japonya'nın önde gelen borsasından XRP atağı
Japonya'nın önde gelen borsasından XRP atağı

Ripple’ın yıllık Swell konferansı, etkinliğin ardından gelen verilerle ilişkili tokeni XRP’de pozitif fiyat hareketi başlatmayı başaramadı. Coin360’tan XRP/USD’yi kapsayan fiyat verileri, iki gün sürecek konferans devam ederken 7 Kasım’da satış baskısını işaret etti.

Swell XRP’yi etkilemedi

Pazartesi günü 0.30 dolar bandına yükselen XRP/USD çifti, Swell konferansının başlamasıyla genişlemeye başladı, ancak daha sonra 0.31 doların hemen üzerinde satışlar gelmeye başladı.


Bugün 0,30 doların altına geriledikten sonra hızla düşen XRP, 02725 dolarda dip gördükten sonra bir miktar toparlanmayla 0,29 dolara ulaştı. Ancak dalgalı fiyat hareketleri devam ediyor.

XRP 7-day price chart
XRP 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Coin360

Hayal kırıklığı yaratan XRP fiyat performans, katılımcıların pozitifliği ile tezat oluşturdu ve sosyal medyada kripto para yatırımcıları arasında dikkat çekti.

Swell geleneksel olarak Ripple yöneticilerinin ödeme ağı için gelecek planları sunumuyla bilinir, ancak giderek daha çok kendi başına bir fenomen haline dönüşmüş durumda. Şirket, hem Ripple hem de XRP’nin itibarını güçlendirmek için etkinliği duyuran tartışmalı sosyal medya savunucuları ordusuyla tanınıyor.

Ripple CEO’su: fiyata aldırmayın

XRP, 2018 başındaki tüm zamanların en yüksek değerinden yaklaşık yüzde 90 değer kaybıyla piyasadaki diğer altcoinlerin çoğuyla aynı kaderi paylaştı.

Yine de bu haftaki ana akım medya röportajında ​​CEO’su Brad Garlinghouse, kripto pazarlarında altcoinlerin çoğunun yok olacağı iddialarını yineledi. Ve mevcut tokenlerin yalnızca yüzde 1’inin hayatta kalacağını söylemeye devam etti. XRP fiyatı ile ilgili de kısa vadeli fiyat hareketleriyle ilgilenmediğini dile getirdi.

cointelegraph


Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ethereum blockchain

Ethereum Blockchain’de trilyon dolarlık türev piyasası kuruluyor

Ethereum için yılın en iyi günü: Ancak bir anormallik var

Ethereum İstanbul hard forkunun tarihi kesinleşti