in ,

Stellar fiyat tahmini: XLM Ağustos ayında alım fırsatı verecek mi?

Stellar fiyat tahmini: XLM Ağustos ayında alım fırsatı verecek mi?
Stellar fiyat tahmini: XLM Ağustos ayında alım fırsatı verecek mi?

Kripto Para Haber – 2 Ağustos Stellar fiyat tahmini yazımızda, XLM cephesinde olan bitenleri gelin birlikte inceleyelim.

Stellar (XLM/USD) fiyatı Temmuz ayında güçlü bir ay geçirdi. Stellar Temmuz başında %27’den fazla düştü ve aylık en düşük fiyatına, 0.1993$ seviyesine geriledi. Fakat daha sonra %50’den fazla bir artış göstererek aylık en yüksek fiyatına, 0.300 $’a yükseldi.


Stellar fiyat tahmini: XLM yükseliş sinyali veriyor

XLM fiyat tahmini genel olarak, yatırımcıların Stellar Development Foundation’ın (SDF) MoneyGram’ı satın almak için bir anlaşma müzakere ettiğine dair söylentiler çerçevesinde yapılmaktadır. MoneyGram’ın piyasa değeri 1 milyar doların üzerindedir.

Bu nedenle, anlaşma gerçekleşirse, firma 1,3 milyar dolardan fazla satın alınacak. Bu sebeple, bu onu en büyük satın alımı yapan kripto para şirketi haline getirecek.

Yatırımcılar bu anlaşmayı oldukça önemsiyor ve XLM token’i Ağustos ayında artış yaşan bir kripto para olması planlanıyor. Bu olursa, Stellar fiyatını eski seviyelerine geri dönme olasılığı var. Bunun nedeni, firmanın işini genişletmek için MoneyGram’ın küresel ağından yararlanacak olmasıdır çünkü MoneyGram hemen hemen tüm ülkelerde faaliyet göstermektedir.

Ayrıca bir diğer destek ise Tribal Credit ve Airtm’den geldi. Tribal Credit 18 milyon dolar, Airtm ise 15 milyon dolar XLM satın aldı. Amaç, Stellar’ın ürünlerini kullanarak çalışan fintech şirketlerine fon sağlamak olarak görülüyor.

Ağustos ayında Stellar fiyatı, Bitcoin ve diğer altcoinlerin genel performansına uyması planlanıyor. Bitcoin 40.000 doların üzerinde seyrederken, yükselmeye devam etmesi ve 50.000 doları test etmesi ihtimali var. Bu olursa, XLM gibi diğer altcoinlerin de yükselme ihtimali bulunmakta.

Stellar fiyat tahmini – Detaylı grafik incelemesi

Günlük grafik, XLM fiyatının Temmuz ayında 0.2033 dolardan çift dipli bir model oluşturduğunu gösteriyor. Fiyat hareketinde bu formasyon genellikle bir yükseliş işaretidir. Fiyat ayrıca 25 günlük ve 50 günlük hareketli ortalamalar (MA) boyunca hareket ediyor.

Güncel fiyatı %78.6 ile %61.8 Fibonacci düzeltme seviyeleri arasında. Bu nedenle, yatırımcılar %50 geri çekilme seviyesini 0,4315$ olarak hedefledikçe kripto para muhtemelen yükselmeye devam edecek.

 

invezz


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ethereum, Ripple ve Shiba Inu fiyat analizi: ETH, XRP ve SHIB'de son durum

Ethereum, Ripple ve Shiba Inu fiyat analizi: ETH, XRP ve SHIB’de son durum

eToro hızla artan SHIB talebine yanıt olarak Shiba Inu'yu listeledi

eToro hızla artan SHIB talebine yanıt olarak Shiba Inu’yu listeledi