in ,

Son ralliyi doğru tahmin eden iki analistten yeni Bitcoin tahmini

Ocak ayında görülen Bitcoin fraktalı yeniden açığa çıktı: BTC için hedef 9k!
Ocak ayında görülen Bitcoin fraktalı yeniden açığa çıktı: BTC için hedef 9k!

Geçtiğimiz günlerde Bitcoin’in mevcut trendini doğru tahmin eden ünlü Bitcoin analisti Financial Survivalism, yeni bir Bitcoin tahmini yayımladı.

İsimsiz trader, Bitcoin’in kusursuz bir Wyckoff Spring deseni oluşturduğuna dair işaretler göstermeye başladığını iddia etmişti. Analistin önerdiği desen, BTC‘nin Ocak ayında 9.200 dolara çarpacağını gösteriyordu. Bu tahmin yanılmadı.


17-18 Ocak tarihleri ​​arasında, önde gelen kripto para birimi, 9.000 dolarlık kilit psikolojik ve teknik direncin üstüne çıkarken Financial Survivalism’in tahmini de tutmuş oldu.

Financial Survivalism’den yeni Bitcoin tahmini: Hedef 11.675 dolar

Son derece doğru bir çağrı yapan analist, varlığın yörüngesi hakkında iyimserlik ifade ederek son bir Bitcoin tahmini paylaştı.

Bitcoin’in aniden 9.425 dolara yükselmesinden sonra paylaştığı tweet’te analist, BTC’nin mükemmel bir “cup and handle” oluşturduğunu yazdı.

Analiste göre bu özel cup and handle deseni, hedeflenen hareketin yaklaşık 11.675 dolar olduğunu ortaya koydu. Bitcoin bu fiyat seviyesine ulaşması durumunda yedi aylık haftalık grafikteki en yüksek seviyeyi işaretleyecek.

https://twitter.com/Sawcruhteez/status/1222309552475058176?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1222309552475058176&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.newsbtc.com%2F2020%2F01%2F29%2Fanalyst-who-predicted-bitcoin-surge-9000-really-bullish%2F

Financial Survivalism, son zamanlarda Bitcoin ile ilgili olumlu tahminler paylaşan tek trader değil.

Ünlü trader Bitbin de fiyat hareketini tahmin ederek aşağıdaki grafiği yayınladı.

Trader: “Bitcoin 12.500 dolar olacak.”

Trader, halving’e kadar kripto para biriminin 10.000 doların üzerinde işlem görmesini beklediğini söyledi:

Bitcoin tam olarak beklediğim yerde. Yavaş yavaş önceki dirence doğru ilerliyor. Bitcoin’in halving’den önce en az 12.500 dolar seviyesine ulaşacağına inanıyorum.

Trader, 12.500 doların Bitcoin için orta vadeli bir temel oluşturan bir yükseliş ters baş ve omuz grafiği için “en iyi hedef” olduğunu belirtti.

2020’de Bitcoin’den daha iyi performans göstermesi beklenen 3 altcoin

newsbtc


Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ripple cephesinde hareketlilik: 25 milyon XRP transfer edildi!

Analist uyardı: Ripple IPO’su sanıldığı kadar iyi bir gelişme olmayabilir

EOS ve Uniswap fiyat analizi: EOS ve UNI için sıradaki hamle ne olacak?

Bitcoin 10 bin dolara doğru tırmanırken altcoinler de kazanımlar gösteriyor