in ,

Son 24 saatte 100 milyon doları aşan XRP transferleri ortaya çıktı!

Son 24 saatte 100 milyon doları aşan XRP transferleri ortaya çıktı!
Son 24 saatte 100 milyon doları aşan XRP transferleri ortaya çıktı!

Kripto Para Haber – Blockchain veri sağlayıcısı Whale Alert tarafından paylaşılan tweet’lere göre, son yirmi saat içinde Ripple ile iki büyük kripto borsası, çeşitli işlemlerde 140,5 milyon XRP taşıdı.

Ripple ve iki borsa büyük miktarda XRP taşıdı

Şirketler ve bireyler tarafından taşınan büyük miktardaki transferleri izleyen Whale Alert hizmeti, son yirmi saat içinde Ripple ve birkaç büyük dijital ticaret merkezi tarafından başlatılan bazı büyük XRP işlemlerini tweet’ledi.


Ayrıntılı olarak baktığımızda Ripple, yakın zamanda Mike Novogratz’ın Galaxy Digital fonu tarafından satın alınan BitGo kripto saklama cüzdanına 11,5 milyon XRP tokeni taşıdı. Anlaşma bu yıl içinde kapatılacak. BitGo, dünyanın en büyük ikinci kripto koruma hizmeti olarak faaliyet gösteriyor.

Bu yıl Nisan ayı itibarıyla Nasdaq’ta işlem görerek halka açık bir şirkethaline gelenolan ABD merkezli en büyük kripto borsası Coinbase ise Bithomp cüzdanına 65 milyon XRP aktardı.

64 milyon XRP ise, Ripple’ın Lüksemburg, Avrupa’da bulunan ODL platformu Bitstamp tarafından transfer edildi.

Transfer edilen XRP’nin itibari para cinsinden toplam eşdeğeri toplam 121.004.400 dolar.

XRP yeniden yükselişe geçmek için fırsat arıyor

CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre, yedinci en büyük kripto para olan XRP yazılırken 0,86 dolardan el değiştiriyor. Kripto para 23 Mayıs’ta 0,63 dolarlık tip seviyenin ardından biraz toparlandı. XRP’nin bu yıl bir kez erişmeyi başardığı en yüksek nokta ise 14 Nisan’daki 1,93 dolar seviyesi.

Ardından 1 Mayıs’tan 18 Mayıs’a kadar, para birimi 1,5 dolar aralığında işlem görürken, devamında dibe vurdu.

Geçen yıl Aralık ayından bu yana, Ripple CEO’su Garlinghouse ve kurucu ortağı Chris Larsen, ABD düzenleyici kurumu SEC tarafından “kayıtsız menkul kıymet” ticareti yaptıkları iddiasıyla açılan bir davaya dahil oldu.

Bu davanın, XRP fiyatını düşük tutan ve 14 Nisan zirvesine ulaşmasını engelleyen ana faktör olduğuna inanılıyor.

u.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tarihin en büyük Bitcoin balinası şaha kalktı! Neler oluyor?

Tarihin en büyük Bitcoin balinası şaha kalktı! Neler oluyor?