youtube
Solana haftalık desteği test ediyor: Giriş zamanı geldi mi? Fiyat tahmini
Solana haftalık desteği test ediyor: Giriş zamanı geldi mi? Fiyat tahmini

Solana haftalık desteği test ediyor: Giriş zamanı geldi mi? Fiyat tahmini

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Altcoin Solana (SOL), yeni işlem haftası başlarken düşüşe geçti. SOL, 22 Ocak’ta başlayan konsolidasyonun alt işlem aralığını test etti. Haftalık grafikte, SOL fiyatı, uzun süreli haftalık desteği test etti ve en son ağustos ayında görülen 66,21 dolardaki en düşük seviyelere doğru düşebilir.

Yazı yazılırken, SOL/USD %3,40 düşüşle 87,99 ABD dolarından işlem görüyordu. CoinMarketCap’e göre, 8. en büyük kripto para olan Solana’nın 24 saatlik işlem hacmi %60 artışla 2.233.525.534 dolar seviyesinde bulunuyor.

SOL, kritik seviyeye yakın işlem görüyor

Günlük grafikte, Solana’nın (SOL) fiyat hareketi, dirençten destek seviyesine dönüşen 88,0 dolara yaklaştı. Fiyat, ocak ayının en düşük seviyesi olan 80,79 dolardan %51 yükseldi. Ayrıca, 7 Şubat’ta 122,0 dolarda yapılan yüksek seviyelerden sonra altcoin, güvenilir desteğin yakınında sağlıklı bir geri çekilme yapıyor.

Solana haftalık desteği test ediyor: Giriş zamanı geldi mi? Fiyat tahmini

Solana kritik destek seviyesini sürdürebilirse, fiyatın geri dönüş potansiyeli var. Anında ilk hedef, psikolojik 100,0 dolar seviyesinde bulunabilir. Bunun ardından altcoin, 50 günlük EMA (Üssel Hareketli Ortalama) ile 121,43 dolarda buluşabilir.

50 ve 200 EMA geçişinin üzerinde belirleyici bir kapanışla SOL, 150,0 dolarlık psikolojik seviyeye ulaşabilir.

cryptolegions

Öte yandan, satış emrindeki bir artış, söz konusu kritik seviyenin sürdürülememesine neden olabilir. Bunun sonucunda Solana, en son ağustos ayında görülen 72,0 dolara yakın dip seviyeleri yeniden görebilir.

  • RSI: Günlük Göreceli Güç Endeksi (RSI) 35’in altında ve aşırı satım bölgesine yaklaşıyor.
  • MACD: Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksaklığı (MACD), düşüş eğilimi ile orta çizginin altında geziniyor.

coingape


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin