in ,

Bitcoin tahminleri tutan analist: “Boğa piyasası kuruldu. Şimdi sahne Bitcoin’in!”

Popüler yazardan, devasa Bitcoin, Ripple ve 10 altcoin’e yönelik fiyat tahmini
Popüler yazardan, devasa Bitcoin, Ripple ve 10 altcoin’e yönelik fiyat tahmini

Tanınmış bir kripto analisti, Bitcoin’in yeni bir boğa piyasası döngüsünün birinci adımı tamamladığını söyledi.  


Willy Woo: “Boğa piyasası kuruldu. Şimdi sahne Bitcoin’in!”

Network to Transaction Cost (NVT) yöntemini icat eden Willy Woo, 102.000 Twitter takipçisine, BTC’nin bir sonraki boğa piyasası döngüsünün birinci adımı tamamladığını ve uzun vadeli sürdürülebilir rallinin şu anda güvertede olduğuna inandığını söyledi:

Boğa pazarının birinci etabı tamamlanıyor, ikinci aşamada bize 2020’nin tamamına hakim olacak ve uzun süre devam edecek olan boğa sürüşünü vaat ediyor. Birinci aşama trader’ların egemenliği, short’ların artması ve FOMO’nun harekete geçirilmesiyle sonlandı. FOMO tamamlandı, şimdi sahne Bitcoin’in!

Edward Jones’tan bir analist: “Bitcoin eğer yükselirse veya düşerse çabuk sat ve çık!”

Woo ayrıca bu tahminiyle Bitcoin eleştirmeni ve Bitcoin’in başarısının akıllıca pazarlamaya dayandığını söyleyen Peter Schiff’e ve altın yatırımcılarına da yanıt veriyor. Ancak 1 trilyon dolarlık varlıkları kontrol eden bir finansal hizmetler şirketi olan Edward Jones’tan bir analist, görüşüyle Schiff’e katılıyor. Kate Warne Business Insider’a, firmanın birisinin BTC’de uzun vadeli bir yatırımcı olması gerektiğine inanmadığını söyledi:

Bitcoin’in özelliklerini sevmiyoruz ve fiyatın başka bir şey yerine spekülasyonda dolaştığını düşünüyoruz. Bitcoin hakkında düşündüğünüzde, sizden daha heyecanlı bir başkasına satmayı umduğunuz bir şeyi satın almak istiyorsunuz. Spekülasyonun özü bu… Onlara yatırım yapmanızı veya onlara spekülasyon yapılmasını önermeyiz. Eğer yükselirse, sat. Eğer düşerse, sat. Ama çabuk çık.

Dailyhodl

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplu taşıma ödemelerinde Bitcoin kullanımı başlıyor!

Toplu taşıma ödemelerinde Bitcoin kullanımı başlıyor!

Ripple ile Tayland'ın en eski bankası arasında dev iş birliği!

Ripple (XRP) dünyaya yayılıyor: Kritik bir ortaklık daha yapıldı!