in , ,

Shiba Inu yükselecek mi? Teknik göstergeler ne anlatıyor? SHIB analizi

SHIB fiyat analizi: Shiba Inu haftalık flamasında kırılma bekleniyor
SHIB fiyat analizi: Shiba Inu haftalık flamasında kırılma bekleniyor

Kripto Para Haber – Shiba Inu fiyatı, eğilim yönü bakımından net bir sinyal vermiyor. Yine de analistlere göre SHIB çok yakında kâr etme fırsatları sunabilecek bir pozisyonda.

Shiba Inu destek ve direnç arasında sıkıştı

Shiba Inu, Mayıs ayı başlarında %2.093 gibi büyük bir artışla etkileyici kazançlar elde etti. Şaka kripto parası 0.0000018 dolar gibi düşük bir seviyeden işlem görürken 10 Mayıs’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan yaklaşık 0.000040 dolara yükseldi.


Zirveden sonra bir kâr alma dalgası SHIB’i vurdu ve piyasa değerini %86’dan fazla düşürdü. Satışların ardından fiyatlar istikrar kazanmış olsa da Shiba Inu sonrasında bir durgunluk dönemine girdi.

SHIB, 19 Mayıs’tan beri azalan paralel bir kanal içinde tutuluyor. Shiba Inu fiyatı o zamandan beri kanalın üst sınırına her yükseldiğinde, onu alt kenara iten bir reddetme meydana geliyor. Bu noktadan sonra geri tepme eğilimi göze çarpıyor.

Bu fiyat hareketi tekrar ederse, orta destek trend çizgisinden gelen toparlanma, Shiba Inu fiyatını başka bir ret ile karşılaşmadan önce kanalın üst sınırındaki 0.0000086 dolara itecek kadar önemli olabilir.

0.0000086 dolardaki direnç seviyesinden ret yerse, SHIB 0.0000065 dolara düşüş yaşayabilir. Bu arz bariyerinin kırılması büyük kazançlarla da sonuçlanabilir. Konsolidasyon modeli, kanalın genişliğine eşit bir paralel trend çizgisi çizerek %42 yukarı yönlü bir hedef öngörüyor.

Şayet doğrulanabilirse Shiba Inu fiyatı 0.0000086 dolardaki direnç seviyesi kırılmasının ardından 0.0000123 dolara bile yükselebilir.

FXStreet


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


aydın escort bayan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Litecoin ve Chainlink fiyat analizi: LTC ve LINK düşüşten toparlanabilecek mi?

Litecoin ve Chainlink fiyat analizi: LTC ve LINK düşüşten toparlanabilecek mi?

Avrupa Merkez Bankası yöneticisinden dijital euro ve CBDC açıklaması

Avrupa Merkez Bankası yöneticisinden dijital euro ve CBDC açıklaması