in , , ,

SHIB fiyat analizi: Shiba Inu haftalık flamasında kırılma bekleniyor

Shiba Inu, 'Coinbase etkisi' ile piyasada hızlı toparlanıyor
Shiba Inu, 'Coinbase etkisi' ile piyasada hızlı toparlanıyor

Kripto Para Haber – SHIB Inu son birkaç aydır yeni Dogecoin olarak anılıyor. Yüzde 100.000’in üzerinde yükselen kripto para birimi, bir dönem akıllara durgunluk veren kazançlar sağlamıştı.

Piyasa düşüş eğilime geçtiği zaman Shiba da buna bağlı olarak düşüş eğilimi gösterdi. Fakat buna rağmen daha bugün SHIB en büyük 3. gaz tüketicisi konumunda.


Bu, 6 Temmuz’da hayata geçirilen ve merakla beklenen merkezsiz “ShibaSwap” borsasının sonucu.

Bu olumlu gelişme ve çok beklenen sürümün, potansiyel olarak ana direnç bölgesinin üzerinde bir fiyat artışını tetikleyeceği tahmin ediliyor. Shiba fiyatı, yeşil renkle gösterilen bir haftalık yükseliş flaması oluşturdu. Boğalar 2 kez kırılma girişiminde bulundular. Fakat fiyatı en üst tren çizgisinin üzerinde tutma çalışmasında başarısız oldular. Şu an bu metni yazarken, yükseliş flamasının hemen üzerinde oturan 0,00000903 dolarda büyük bir direnç var.

Büyük bir fiyat hareketini gerçekleştirebilmesi için yeşil yükseliş flamasının en üst trendi ve uzun vadeli trend ile birlikte bu büyük direnci kırmalı ve orada sabit olarak kalmalı. Boğalar bu kopuşu yönetebilirse, bu konsolidasyon bölgesindeki son büyük direnç 0,00000959-0,00000987 dolarda yer alıyor.

SHIB Fiyat Analizi: SHIB/USDT 4 Saatlik Grafik

60MA (mavi renkle gösterilmiştir) 27 Haziran’daki çıkıştan bu yana Shiba fiyatını hep yüksek tuttu.

Eğer ayılar, bu çizginin altında fiyat alırlarsa fiyatı muhtemelen 0.00000820 dolarlık büyük desteğe gönderecek olan yükseliş flamasının alt eğilimi de kırılacak. Ancak burayı tutamazlarsa SHIB 0.0000785 USD veya 0.0000745 USD’den destek bulacaktır.

MACD’ye baktığımızda, fiyatın yakında bir kırılmaya hazırlandığının sonucuna varabiliriz. MA’lar Shiba’nın yükseliş bölgesinde kalmak istediğini gösteren 0 değerinin üzerinde düzleşmiş durumda. Bu metni yazarken, Stokastik RSI, büyük fiyat hareketlerinin meydan geldiği aşırı alım bölgesine girmeyi denemekte. Bu yapılan deneme başarılı olursa, Shiba muhtemelen yükseliş flamasının yukarısına kırılmak için yeterli güce sahip olacak.

SHIB Fiyat Gün İçi Seviyeleri

  • Spot fiyat: $0.00000864
  • Eğilim: Boğa
  • Hareketlilik: Orta
  • Destek : $0.00000848
  • Direnç: $0.00000903

coingape


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Jed McCaleb artık Ripple satamayacak mı?

Jed McCaleb, Ripple’dan 291.5 milyon XRP aldı, bir anda 10 milyon sattı- XRP’leri ne zaman bitecek?

Bitcoin (BTC), düşüşü reddettikten sonra ayakta kalıyor

Bitcoin (BTC), düşüşü reddettikten sonra ayakta kalıyor: 7 Temmuz