SEC’in Bitcoin ETF onayı için Crypto Mom açıkladı: “Nefesinizi tutmayın.”

SEC üyesi, kripto eksikliğini itiraf ediyor
SEC üyesi, kripto eksikliğini itiraf ediyor

SEC Komiseri Hester Peirce nam-ı diğer Crypto Mom, Washington’daki Digital Assest Investment Forum’da Bitcoin ETF’si ile ilgili “Nefesinizi tutmayın.” ifadelerini kullandı.

Kripto topluluğu tarafından “Crypto Mom” adı verilen Peirce, bir kripto ETF savunucusu ve Bitcoin ETF’sini onaylamak için çalışan bir isim olarak biliniyor.

Crypto Mom’ın açıklamalarının perde arkası

Temmuz ayında Peirce, SEC’in kararından, Winklevoss Twins tarafından sunulan Bitcoin ETF’sini reddetme karar verdi. Şimdi ise Peirce, bir kripto ETF’si için “Nefesinizi tutmayın.” açıklamasında bulunuyor.

Hepiniz, meslektaşlarıma “kripto” ortaya çıktığında açık fikirli olmaları için onları ikna etmeye çalışmakla uğraştığımı biliyorsunuz. Diğer insanlar kadar çekici degilim.

Peirce’ın kurumsallaşma bakışına göre “gerçekleşecek” bir kripto ETF yarın veya 20 yılda gelebilir.

Bir kripto veya Bitcoin ETF onaylandığında insanların yaşamamasına ya da ölmemesine dikkat ediyorum.

Bununla birlikte Peirce, SEC’in “yenilikler konusunda biraz yavaş” kaldığını ekledi.

Kripto uzayındaki düzenlemelerin uygulanışı tartışılırken “Crypto Mom” uyardı:

Ne istediğinize dikkat edin. Düzenleyicilerin hiç düşünmediğiniz düzenleme şartlarını düşünmelerini engelleyemezsiniz.

chepicap

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Siz Ne Düşünüyorsunuz?


Binance