Sandbox ile Suudi Arabistan, Metaverse için anlaşma sağladı!

Sandbox ile Suudi Arabistan, Metaverse için anlaşma sağladı!

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Metaverse ekosisteminin önemli bir parçası olan Sandbox, yeni bir işbirliğine imza attı. Dünyanın önemli ülkelerinden biri olan Suudi Arabistan, Metaverse alanında daha çok etkin olmak için düğmeye bastı.

7 Şubat Salı günü yayınlanan bir gönderi de Sandbox ile Suudi Arabistan’ın ortaklığı müjdelendi. Bir sosyal medya platformundan yapılan açıklamada, Suudi Arabistan popüler blockchain oyunu The Sandbox ile bir anlaşma imzaladı.

The Sandbox’ın kurucu ortağı ve COO’su Sebastien Borget, Blockchain tabanlı sanal dünya projesinin Suudi Arabistan Dijital Devlet Otoritesi (DGA) ile bir mutabakat zaptı (MOU) imzaladığını söyledi.

Sandbox ile Suudi Arabistan anlaşması yerel tokeni fiyatlandırdı

Metaverse alanında yapılan Sandbox ile Suudi Arabistan anlaşması piyasa için önemli kabul edildi. Diğer yandan anlaşma Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da düzenlenen Leap Tech Konferansı’nda imzalandı. Borget’nin duyurusu, iki tarafın “Metaverse” veya VR hedefleri üzerinde birlikte çalışacağı gerçeği dışında, anlaşmanın doğası hakkında birkaç ayrıntı verdi.

Sandbox’ın yerel token’i SAND, duyurunun ardından yaklaşık %30 arttı ve birkaç saat içinde 0,71$’dan 0,93$’a yükseldi. Token şu anda piyasa değerine göre en büyük 45 kripto varlığı arasında yer alıyor. Sıralama olarak 43. sırada bulunuyor.

Sandbox, Blockchain grubu Animoca Brands’a aittir. Proje daha öncesinde HSBC ve Standard Chartered gibi bankalar anlaştı. Hatta Adidas ve Atari gibi tanınmış isimler, Snoop Dogg ve Warner Music Group gibi müzik endüstrisindeki isimlerle birlikteliğe imza attı.

cryptoslate


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin