in , ,

Sandbox fiyat analizi: Yüzde 20 düşen SAND için sırada yükseliş mi var?

Sandbox fiyat analizi: SAND yüzde 20 düştü, şimdi ne olacak?
Sandbox fiyat analizi: SAND yüzde 20 düştü, şimdi ne olacak?

Kripto Para Haber – Sandbox fiyatı, NFT çılgınlığı sayesinde geçtiğimiz yıl popülaritesinde ve kullanıcı sayısında patlama yaşadı. Sanal sanat eserleri, oyun figürleri, belgeler ve çok daha fazlası, giderek daha fazla insanın hızla büyüyen Metaverse’e ilgi göstermesiyle muazzam bir artış yakaladı.

Sandbox, kullanıcıların bir oyun şeklinde dijital varlıklar oluşturmasına ve satmasına olanak tanıyan Blockchain tabanlı bir sanal dünyadır. SAND fiyatı, merkezsiz kuruluşların (DAO) ve merkezsiz oyun platformu oluşturan NFT’lerin gücünü etkin bir şekilde birleştirir.


Son birkaç hafta içinde, SAND fiyatı 1 doların üzerine çıktı ve ardından yaklaşık 0,60 dolara düşerek gökkuşağı benzeri agresif bir yapı oluşturdu. Bu hareket aynı zamanda grafiklerde simetrik bir üçgen oluşturdu (mavi ile gösterilmiştir). Fiyat en üst trendin kırmayı her denediğinde, ayılar fiyatı üçgene geri çektiği için başarısız oldu. Sadece son 4 saat içinde, SAND fiyatı 0,793 dolarlık ana dirence doğru ilerlerken üçgenin yukarısına doğru kırılmayı başardı.

Boğalar bu seviyeyi tutmayı başarırsa, fiyatın 0,846 dolarlık bir sonraki küçük dirence yönelmesini bekleyebiliriz.

SAND/USDT 4 saatlik grafik analizi

Sandbox fiyat analizi: SAND yüzde 20 düştü, şimdi ne olacak?

SAND fiyatı bu yükselişi sürdürmeyi başarırsa, fiyat 1,00 dolara geri dönüş yolunda olabilir. Yol boyunca birçok direnç var, ancak diğer altcoinlerin hareketlerini değerlendirirsek, SAND fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru kırılmanın eşiğinde olabilir. Tabi bu durumun 4 Eylül’de yaşanana benzer bir yanlış kırılma olabileceğini de unutmamak gerekli. Ayılar daha fazla kontrol sağlar ve SAND’ı üçgenine geri çekerse, fiyatın alt trendini tutması gerekir, yoksa aşağı yönde başka bir düşüş yaşayabilir.

StochRSI’ya baktığımızda, gücün 80 değerinin üzerinde aşırı alım bölgesine doğru gittiğini görebiliriz. Bu bölgede güç devam ederse, SAND fiyatının bu yükselişe devam etmesini bekleyebiliriz. MACD ise 0 değerinin altında ve yukarı yönlü bir yükseliş kırılması için hazırlanıyor.

Sandbox için teknik göstergeler

  • Fiyat: 0,77 dolar
  • Trend: Nötr
  • Volatilite: Orta
  • Destek: 0,756 dolar
  • Direnç: 0,793 dolar

coingape


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solana fiyat analizi: SOL Salı günkü kesintiden sonra hala zayıf

Kesinti yaşayan Solana’da işler karıştı! SOL yeniden yükselişe geçebilecek mi?

Binance ticaret hacimleri düzenleyici baskıya rağmen artış yaşıyor

Binance ticaret hacimleri düzenleyici baskıya rağmen artış yaşıyor