in ,

SafeMoon fiyat tahmini: Ani bir düşüş mü yaşanacak?

SafeMoon fiyat tahmini: Ani bir %40 düşüş yaşanabilir
SafeMoon fiyat tahmini: Ani bir %40 düşüş yaşanabilir

Kripto Para Haber – SafeMoon fiyat tahmini yazımızda, SAFEMOON cephesinde olan bitenleri gelin birlikte inceleyelim. Aşağıda da özet niteliğinde maddelere göz atabilirsiniz:

  • SafeMoon fiyat hareketi son birkaç ayda yetersiz kaldı.
  • Altcoin, 0,00000401 dolarlık bir seviyeye yükseldi fakat hızlı bir şekilde düştü.
  • SafeMoon teknik göstergelerde yeşil ışık yakmıyor bu sebeple yakında %40’lık bir düşüşe yönelebilir.

SafeMoon fiyatı, bir konsolidasyon modelinde takıldı ve daha yüksek seviyeye hareket etme umuduyla yatay bir eğilim sergilemeye devam ediyor. SAFEMOON, yatırımcıları tarafından pek bir destek bulamadığı için %40’lık bir düşüşe yönelme ihtimali yüksek.


SafeMoon fiyat tahmini

SafeMoon, günlük grafikte azalan paralel kanal modeli içinde hareket etmeye devam ettiği için SafeMoon fiyat hareketi beklendiği gibi oldu. SAFEMOON ivme kaybettiği için, altcoinin geri sıçraması için çok az şansı olduğunu gösteriyor.

Ayılar, SafeMoon fiyatı için bir sonraki önemli destek seviyesi olarak hareket ettiğinden, %41’lik bir düşüşle 0,00000113$’a düşmeyi hedefleyebilir.

Daha fazla satış baskısı, SAFEMOON’u 0,00000065$ seviyesine kadar aşağı itebilir. Boğalar bir toparlanma hedefliyorsa, SafeMoon fiyatı geçerli teknik modelin orta sınırında 0,00000205$ seviyesinde güçlü bir direnç bölgesiyle karşı karşıya kalabilir.

Boğalar daha büyük hedeflere yönelirse, SafeMoon fiyatı paralel kanalın üst trend çizgisine ulaşabilir ve bu da %23,6 Fibonacci geri çekilme seviyesinin 0,00000360 dolarda yer almakta.

SafeMoon fiyatının son birkaç aydaki cansız performansı göz önüne alındığında, şu anda daha yüksek seviyelere yükselmesi beklenmediğini hatırlatalım.

fxstreet


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polkadot boğa koşusu yakında duracak gibi gözükmüyor, işte nedeni!

Polkadot boğa koşusu yakında duracak gibi gözükmüyor, işte nedeni!

Solana,  ağ tıkanıklığı sonrası Mainnet Beta'yı "başarıyla yeniden başlattı"

Solana, ağ tıkanıklığı sonrası Mainnet Beta’yı “başarıyla yeniden başlattı”