youtube
Rusya-Ukrayna gerginliği sebebiyle yükselebilecek 3 varlık
Rusya-Ukrayna gerginliği sebebiyle yükselebilecek 3 varlık

Rusya-Ukrayna gerginliği sebebiyle yükselebilecek 3 varlık

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Bloomberg’in kıdemli emtia stratejisti, Doğu Avrupa’daki mevcut jeopolitik gerilimin ve mevcut makroekonomik zeminin Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) adına kötü bir şey olmayabileceğini düşünüyor.

Bitcoin, Ethereum ve dolar iyi etkilenebilir

Mike McGlone Twitter’da yükselen enflasyon ve varlık fiyatları dahil mevcut makroekonomik ortamın bu yıl Bitcoin ve Ethereum değerlerini ayakta tutabileceğini söyledi.

“Dijital varlıkların önde gelenleri Bitcoin, Ethereum ve kripto dolarların çoğalması, 2022’de Rusya ve Ukrayna’yı çevreleyen gerilimin yanı sıra yüksek enflasyon ve varlık fiyatları üzerinde sağlam bir temel bulabilir. Bir numaralı kripto, hisse senetlerine karşı farklı bir güç gösteriyor.”

Image

McGlone’a göre, Avrupa’da bir silahlı çatışmanın patlak vermesi ABD doları için faydalı olabilir. Ayrıca Ethereum destekli, dolara sabitlenmiş stabilcoinlerin ETH fiyatını yükseltebileceğini de belirtiyor.

“Ethereum’ın kripto doları kavramını mümkün kılması ve teknolojinin dolarları işlemek için artan kullanımı ile birlikte, Ethereum fiyatı destekleniyor.”

cryptolegions

Image

Ancak emtia stratejisti, bu haftanın BTC için zor olabileceğini düşünüyor.

“Bitcoin önümüzdeki zorlu bir haftaya işaret ediyor – risk varlıkları düşmedikçe enflasyonun düşmesi olası değil. Çoğu varlık, kırk yıldaki en büyük enflasyon önlemlerinin kaçınılmaz olarak geri alınmasıyla 2022’de gerilemeye tabi, ancak bu yıl Bitcoin için başka bir dönüm noktası olabilir.”

Image

dailyhodl


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin