Roger Ver, insanların neden Bitcoin’den Bitcoin Cash’e geçtiğini açıkladı

Roger Ver, kendi kripto borsasını kurabileceğini açıkladı
Roger Ver, kendi kripto borsasını kurabileceğini açıkladı

Bitcoin.com’un CEO’su Roger Ver, kısa bir süre önce kripto likidite sağlayıcısı B2C2’deki OTC başkanı Zane Tackett ile bir konuşma yaptı. Tartışma sırasında Roger Ver, Bitcoin’den (BTC) Bitcoin Cash’e (BCH) neden geçtiğini açıkladı. İkili, altcoinlere geçiş yapan kurumlar ve kripto para birimi meraklıları hakkında da konuştu.

Roger Ver’e göre, Tackett bir BTC Maximalist’i olduğu için ilerlemeyi gördü ve BCH’yi pek fazla umursamadı. Tackett ise BTC’yi düzenli olarak kullandığını ve ayrıca maaşını kripto para birimi olarak kabul ettiğini belirtti.

Ver, BTC ağından uzaklaşmanın başka nedenlerinden, ekoyu oluşturan şirketlere neler olduğundan ve kripto para alanına giren bireyleri anladığından da bahsetti.

Roger Ver açıkladı

Evet, Bitcoin fanboyları bile, Brian Armstrong’un, Bitcoin’e saldıran herkesten daha fazla kişiyi kripto para birimine getirdiği iddia etti! Bunun gibi birçok saçmalık var!

Zane ve Ver, NeWag ve BitPay gibi platformların kripto para biriminin ilk kahramanları olduğuna inanıyor. Her ikisi de, BitPay’in açık kaynak ve özgür yazılım alan bir başka platform olduğunu kabul ediyor.

Tackett ayrıca iyi bir ödeme işine sahip olduğunu ve işlemlerin derhal onaylanmasının ihtiyaç duyduğu bir şey olmadığını ekledi.

bcfocus

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Siz Ne Düşünüyorsunuz?

Binance