in ,

Ripple’dan önemli yatırım: XRP oyun sektöründe lider olmak istiyor

Ripple dev ortaklığı duyurdu: Anlaşma 120 ülkeye yayılacak!
Ripple dev ortaklığı duyurdu: Anlaşma 120 ülkeye yayılacak!

Ripple (XRP), oyuncuları ve geliştiricileri birleştiren ekonomi odaklı bir oyun platformu olan Forte’yi destekleyeceğini ve ayrıca şirketin Ripple’ın Xpring teknolojisini kullanacağını açıkladı.

Ripple, Forte’yi destekleyecek ve yeni yatırımlar peşinde

Hem Ripple hem de Forte, oyun geliştiricileri araçları üzerine 100 milyon dolarlık bir fon başlattı. Forte CEO’su Kevin Chou, yıl sonuna kadar platforma yüz binlerce oyuncuyu çekmeyi umuyor. Kevin Chou konuya yönelik şunları söyledi:

Oyuncuların yalnızca geliştirici yerine doğrudan birbirleriyle işlem yapabilecekleri bir gelecek öngörüyorum. Geliştiriciler, oyuncu tabanlarından elde edebileceği maksimum değeri bulmaya ihtiyaç duymadıkları bir gelecek istiyor ve biz bunu gerçekleştiriyoruz.

Oyun endüstrisi hızlı büyüyen sektörlerden biri ve yakın gelecekte yüz milyar dolarlık sanayi olacağı öngörülüyor. Endüstri, Blockchain bazlı ödemelerin uygulanması için özellikle uygun: oyun içi satın alımlar ve ekonomiler büyük ölçekli oyunların ortak bir unsuru ve kripto tanıtımı, sistemi hem oyuncular hem de geliştiriciler için daha adil hale getirir.

İnvestinblockchain

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Tecrübeli analist, “Bitcoin rallisi yakında” dedi ve yine bildi!

Tecrübeli analist, “Bitcoin rallisi yakında” dedi ve yine bildi!

Bitcoin fiyatı ile hash rate birbiriyle ilişkili mi?

Bitcoin hash rate, 100 trilyon ABD dolarında! Bu ne anlama geliyor?