in

Ripple yatırım kolu Xpring üç yıllık kitlesel benimsenme planını açıkladı

Ripple yatırım kolu Xpring üç yıllık kitlesel benimsenme planını açıkladı
Ripple yatırım kolu Xpring üç yıllık kitlesel benimsenme planını açıkladı

Ripple yatırım kolu Xpring, geliştirme stüdyosu XRPL Labs ve kripto bankacılığı platformu Xumm’a kitlesel benimsenmenin sağlanabilmesi adına üç yıl daha destek vereceğini açıkladı.


XRPL Labs ve Xumm üç sene daha desteklenecek

Xpring’in geliştirici ilişkileri başkanı Warren Paul Anderson, şirketin Xumm platformunu “XRP Ledger’ın en iyi temsillerinden biri” olarak gördüğünü söyledi. Bankacılık uygulaması, kullanıcıların “kendi bankaları” olmalarına izin vermek amacıyla Ripple’ın yerel tokeni XRP’yi tutmasına ve harcamasına olanak tanıyor.

Uzun vadede XRPL Labs, Xumm’un bir finans kurumunun yardımı olmadan insanlara dolar, avro ve XRP harcamalarını sağlamayı planladıklarını açıkladı.

Ripple tüketiciler, işletmeler ve geliştiriciler arasında köprü oluşturacak

İlk kez 2019’da tanıtılan Xumm, mart ayından bu yana herkese açık beta sürümünde faal durumda. XRPL Labs, Ripple’ın sürekli desteğinin XRP odaklı platformunun yaygın olarak benimsenmesine yardımcı olacağını açıkladı.

Söz konusu açıklamada şu ifadeler yer aldı:

Xpring, XRPL Labs’ı Xumm App & platformunun gelecek üç yıllık büyümesini ve gelişimini desteklemek için ek bir yatırımla destek verecek. XRPL Lab böylelikle yol haritalarına odaklanabilecek, benimsenme çalışmaları yapacak, ayrıca tüketiciler, işletmeler ve geliştiriciler arasında köprü inşa edebilecek.

Girişimin yeni orta vadeli ve uzun vadeli yol haritası, XRP Ledger’a “Hooks” adı verilen yeni bir değişiklik getirirken fiat eklemeleri de içeriyor. Önerilen değişiklik, dolandırıcılık faaliyetleriyle ilgili işlemlerin engellenmesinin yanı sıra otomatik kaydetme gibi yeni iş mantığı işlevleri de sunacak.

Bu arada çarpıcı veriler içeren Ripple ikinci çeyrek raporu yayımlandı. Buradan detayları görebilirsiniz.

dailyhodl


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coinbase söylentileri

Coinbase Wallet, “.crypto” Blockchain alan adları için destek duyurdu

Ethereum Classic başka bir yüzde 51 saldırısına uğradı

Ethereum Classic başka bir yüzde 51 saldırısına uğradı