in ,

Ripple (XRP) popüler Bitcoin borsasında BTC’yi solladı

26 Kasım Ripple fiyat analizi: XRP neden düştü? Tekrar yükselecek mi?
26 Kasım Ripple fiyat analizi: XRP neden düştü? Tekrar yükselecek mi?

Ripple (XRP)/Meksika pezosu işlem hacmi, xRapid hacmindeki bir artışa bağlı Meksika merkezli kripto para birimi borsası Bitso’da Bitcoin/Meksika pezosu seviyelerini aştı.

Ripple, Bitso’da Bitcoin’i solladı

Borsa CEO’su Daniel Vogel, XRP araştırma merkezinden gelen bir duyuruyu tweetledi, Bitso’nun “kullanım senaryoları oluşturduğunu” belirtti. Bitso, finansal kurumlardan fiat kabul etmek ve işlemleri Ripple’ın XRP destekli sınır ötesi ödemeler çözümü olan xRapid aracılığıyla yapmak üzere imza atmış olan bir kaç borsadan biri. Stanford’dan bilgisayar bilimi derecesi ve Harvard’dan işletme yüksek lisans derecesi alan Daniel Vogel, Bitso’nun Meksika’da Bitcoin ve Ripple gibi yeni finansal platformlar ile Meksika pezosu arasında bağlantı kurması için bir köprü sunarak dijital bir para ekosistemi kurduğunu söyledi.


CoinMarketCap, XRP’yi 24 saatlik işlem hacmi 1,45 milyon doların altında olan BTC/MXN ile karşılaştırıldığında, MXN ile 1,6 milyon dolar değerinde 24 saatlik bir işlem hacmine sahip olduğunu bildirdi. XRP/MXN işlem hacmi o zamandan beri ikinci sıraya geri döndü, CoinMarketCap BTC/MXN eşleşmesi arasında 1,6 milyon dolara kıyasla 1,1 milyon dolar civarında 24 saatlik bir hacmi rapor etti. Bitso’nun Likidite Endeksi de yakın zamanda tüm zamanların en yüksek seviyesini kırdı. xRapid’in Bitso üzerindeki etkisini izleyen Twitter kullanıcısı Tenitoshi, son gelişmeleri tartıştı. 2. çeyrek XRP Piyasaları Raporu’nda Ripple, önceki çeyreğe göre xRapid hacminde %170 artış bildirdi.

Dailyhodl

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MoneyGram ve ripple

Tarihi ortaklıkla MoneyGram yüzde 350 fırladı! Peki Ripple (XRP) ne olacak?

Bitcoin fiyat hareketi 2019'u tekrarlıyor: Yeni yükseliş kapıda olabilir!

Bitcoin üçgen bir modele kilitlendi! Peki model aşağı mı yoksa yukarı mı kırılacak?