in ,

Ripple (XRP) multi-milyon dolarlık planını duyurdu: XRP fiyatı artabilir!

Ünlü analist: “XRP fiyatı uçuşa geçmek üzere!”
Ünlü analist: “XRP fiyatı uçuşa geçmek üzere!”

Ripple (XRP), dijital varlıklar ekosistemini büyütmek ve dağıtık muhasebe teknolojisini kitlelere ulaştırmak için multi-milyon dolarlık planını daha fazla ortaya koyuyor.

Ripple (XRP) multi-milyon dolarlık planını ortaya koyuyor

Amazon Web Services’ın New York’ta düzenlediği bir yuvarlak masa toplantısında, Ripple’ın yatırım kolu Xpring’in stratejik büyümesinin direktörü şirketin genel stratejisine bir göz attı. Vanessa Alexandra Pestritto, Ripple’ın sınır ötesi ödemelerin artırılması ve dünyanın en büyük üçüncü kripto para birimi olan XRP’nin kullanılmasının Blockchain endüstrisini büyüttüğünü söyledi:

Bir endüstri açısından, farklı dikeylerde kullanılacak çoklu defterlerin olacağına inanıyoruz. Sadece hepsine hizmet edecek bir kişi olacağını düşünmüyoruz. Bu nedenle, yapmak istediğimiz farklı yatırımlara veya ortak olmak istediğimiz insanlara baktığımızda, altyapı katmanına bakıyoruz ve aynı zamanda değerlerin uyumu ve birlikte çalışabilirlik bakış açısının da nasıl olduğunu görüyoruz. Geçenlerde Agoric’e yatırım yaptım ve bu, diğer katmanlara entegre olabilen güvenli bir akıllı sözleşme platformudur. Bu, sonunda diğer zincirlere çapraz ödemelerde bulunma kabiliyetine de izin verecek. 

Ripple’ı artık daha fazla şirket kullanabilecek

Pestritto açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

Bir sonraki alan merkezileşmemiş finans. Orada Xpring’de çok fazla zaman geçiriyoruz ve yeni merkezi olmayan BitMEX platformları için bazı fırsatların nerede olabileceğine ya da yeni bir türev borsasının nasıl göründüğüne baktık.  Ve sonra elbette, ödemeler. Ayrıca, ekibimizde ödemeler için XRP’nin nerede kullanabileceğini ve farklı satıcılarla işbirliği için çalışıyoruz.

Aslında Blockchain ve kripto para biriminin küresel olarak benimsenmesini sağlamak için ne gerekiyorsa Pestritto, pazarlama stratejilerinin bir teknolojiyi kullanmak için bir işletme veya tüketici edinmeye çalışmanıza bağlı olarak değişmesi gerektiğini söyledi. Tüketiciler için Pestritto, Blockchain’in bir ürünün parçası olduğunu söylememenin en iyisi olduğuna inanıyor. Aynı zamanda şirketlerin insanların neden ürünlerini kullanmalarını istediklerini açıklamaya odaklanmaları gerektiğini söyledi. Ripple, geçen yıl Xpring ile yatırım yapmaya başladı. Şimdiye kadar, Ripple Blockchain ve dijital varlıkları kullanan ürün ve hizmetler üreten çok çeşitli şirketlere 500 milyon dolar yatırım yaptı. Bu nedenle analistler XRP kullanımının ve fiyatının artacağını belirtiyor.

Dailyhodl

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Türkiye’den ulusal Blockchain hamlesi ve Bitcoin açıklaması

Türkiye’nin kripto parası başarılı olabilir mi?

Binance CEO’sunda çarpıcı Bitcoin öngörüsü

Binance CEO’sunda çarpıcı Bitcoin öngörüsü