in ,

İşte dibe vuran Ripple (XRP) için en yeni fiyat tahminleri

İşte dibe vuran Ripple (XRP) için en yeni fiyat tahminleri
İşte dibe vuran Ripple (XRP) için en yeni fiyat tahminleri

Ripple (XRP) bir kez daha, tarihsel olarak kripto para birimi için güçlü bir destek bölgesi olan 0,20 dolarlık bölgede güçlü bir alım baskısı bulabildi. Bu bölgeye dokunduktan sonra, XRP biraz yükseldi ve şu anda piyasalarda daha iyi bir performans sergiliyor.

Ripple (XRP) dibe vurdu: Şimdi ne olacak?

Analistler şimdi bu fiyat bölgesinin kriptoların daha fazla dalgalanmasına izin verecek uzun vadeli bir zemini işaretleyip işaretlememesine ya da sadece sonuçta önemli ölçüde düşüşe neden olacak zayıflatıcı bir destek seviyesi olup olmadığına bakılıyor.

Her ne kadar XRP bugün hafifçe tırmanabilmiş olsa da birkaç haftalık dönemdeki fiyat hareketi Haziran ayının en yüksek seviyesi olan 0,50 dolardan yaklaşık 0,30 doların altındaki en düşük seviyelerine düştüğü için inanılmaz derecede değer kaybı gösterdi. Bu fiyat hareketi, BTC Haziran ayının sonlarında yaklaşık 9.900 dolar olan düşük seviyesine inmeden önce hızla 13.800 dolar seviyesine yükseldiği için, Bitcoin’in fiyatını yakından yansıtıyor.

Peter Brandt: “Ripple 0,16 dolara kadar kayacak.”

Twitter’daki popüler bir kripto para birimi analisti olan Peter Brandt, birkaç gün önce XRP’nin fiyat hareketinden bahsetti ve yaklaşık 300 bin takipçisine, Ripple’ın Bitcoin aşağı doğru baskıya devam ederse 0,16 dolara kadar düşebileceğini açıkladı ve bu konuda kararlı görünüyor.

Credible Crypto: “Ripple dinleniyor ve bir birikim üssü inşa ediyor.”

Her ne kadar Ripple şu anda ciddi bir düşüşe neden olabilecek bir uçurumun kenarında oturuyormuş gibi görünse de diğer analistler şu anda işlem gördüğü yerin hemen altında yer alan fiyat bölgesinin uzun vadeli bir birikim tabanını işaretleyebileceğini belirtiyorlar. Twitter’daki bir başka popüler analist olan Credible Crypto, yakın zamanda bu olasılığı yaklaşık 50 bin takipçisine anlatırken, Ripple’ın dinlendiğini vurguladı. Analist ayrıca XRP’nin bir birikim üssü inşa etiğini de vurguladı. Credible Crypto’a göre XRP yeni bir artış için hazırlık yapıyor.

DonAlt: “Ripple’daki eğilim Bitcoin’le benzer.”

Popüler bir analist olan DonAlt ise XRP için 0,30 dolar seviyesinin, BTC’deki 6.000 dolara görünüşte benzediğini belirtti ve analist fiyatta bir düşüşün olabileceğini vurguladı.

Newsbtc

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
pundi x NPXS

NPXS entegrasyonu: PundiX, dünyanın önde gelen POS üreticisi ile anlaşıyor

Ripple CEO’sunda çarpıcı XRP ve Bitcoin açıklaması

Ripple CEO’su, Mnuchin ile görüştü: Brad Garlinghouse, ABD’ye karşı kripto paraları savundu