Ripple (XRP) durdurulamıyor: XRP bu ülkeyede sıçradı

Ripple için sırada ne var? İşte ünlü analistlerin yeni XRP tahminleri
Ripple için sırada ne var? İşte ünlü analistlerin yeni XRP tahminleri

Ripple’ın ödeme çözümleri, finansal kuruluşların ve ödeme sağlayıcılarının sınır ötesi ödemeler göndermesini kolaylaştırır. RippleNet zaten Brezilya’da bir düzine Brezilya merkezli finansal kurumla anlaşma imzaladı.

Ripple, Güney Amerika’ya ayak basarken Brezilya’ya da sıçradı

Ripple, Güney Amerika’nın en büyük ülkesi Brezilya’da operasyon başlatmayı planladığını açıkladı. Salı günü yapılan duyuruya göre Ripple, bölgede tecrübeli fintech girişimcisi ve yönetici Luiz Antonio Sacco’nun bölgedeki Ripple ekosistemini geliştirmek için çalıştığını söyledi. Şirket, Uluslararası Kongre ve Finansal Kurumlar için Bilişim Teknolojileri Fuarı’nda duyuru yaptı. 

Dün başlayan etkinlik üç gün sürecek. CIAB Febraban, Sao Paulo, Brezilya’da düzenleniyor. Ripple şirketi, RippleNet, xRapid ve şirketin şu anda finansal kurumların ve ödeme sağlayıcılarının dünya çapında sınır ötesi ödemeleri göndermelerini kolaylaştıran global ödeme ağı hakkında daha fazla bilgi paylaşmak için bu etkinliğe katıldı.

Ripple yetkilisi: “Ripple tüm pazarlarda hızlı bir müşteri büyümesi yaşıyor.”

Haber bültenleriyle paylaşılan bir basın açıklamasına göre, Global Operasyonların SVP’si şöyle dedi:

Şirket tüm pazarlarda hızlı bir müşteri büyümesi yaşıyor ve Güney Amerika’daki yüksek müşteri talebine yanıt olarak Brezilya’da piyasaya sürülüyor. Luiz’un bölgedeki varlığımızı genişletmek ve müşterilerimizin sorunları çözmelerine yardımcı olmak için gemide bulunma konusunda şanslıyız.

Ripple birçok finansa kurumu ile anlaşma imzalıyor

Ripple’a göre, RippleNet zaten bir düzine Brezilya merkezli finansal kurum ve diğer para transfer sağlayıcıları, örneğin Santander Brezilya, BeeTech Global ve Banco Brezilya- ile analşma imzaladı.  Brezilya ve Güney Amerika Genel Müdürü Luiz Antonio, şu açıklamayı yaptı:

Bölgedeki ekosistemimizi büyütmek ve müşteriler için mükemmel, verimli sınır ötesi ödeme deneyimleri sağlamak için RippleNet’e ek finansal kurumlar getirmek için heyecanlıyız. Brezilya, fintech inovasyonunda bir lider ve Latin Amerika’nın geri kalanının izleyebileceği bir yol oluşturacak şekilde konumlandı.

Coindesk

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir