in , ,

Ripple ve Dash fiyat analizi: XRP ve DASH nereye gidiyor?

Ripple ve Dash fiyat analizi: XRP ve DASH nereye gidiyor?
Ripple ve Dash fiyat analizi: XRP ve DASH nereye gidiyor?

Kripto Para Haber – XRP, simetrik üçgen içinde işlem görüyor ancak fiyatın yükselişe geçmeden önce yakınsayan trend çizgileri arasında daha fazla salınması bekleniyor. Dash ise sert direnç seviyesinin 328,60 dolara yükselmesi için ek ipuçları bekliyor.

XRP fiyat analizi

XRP ile ilgili haberler piyasada gündem yaratırken, kripto para birimi olumlu duyguların eşliğinde grafiklerde yükseliş yakaladı. Yalnızca geçen hafta elde edilen kazançlar %44’ün üzerine çıktı ve önümüzdeki günlerde daha fazlası gelebilir. Günlük grafiklerde XRP, simetrik bir üçgen içinde işlem gördü, ancak en azından kısa vadede bir kırılma net görünmüyor.


Bu haberin yazıldığı sırada bir şamdan, üst trend çizgisine dokunduktan sonra kırmızıya geçti ve fiyat, yukarı tarafa geçmeden önce muhtemelen iki trend çizgisi arasında dalgalı hareket gösterecek.

%50, %61,8 ve %78,6’daki Fibonacci uzatma seviyeleri, mevcut modelden yukarı doğru bir kırılma durumunda boğalar için birkaç hedef sundu. RSI 65’in altına düştü ancak yine de yükseliş bölgesinde. MACD bir yükseliş geçişini tamamlarsa, fiyat beklenenden daha erken üst trend çizgisinin üzerine hareket edebilir.

Dash fiyat analizi

Dash, 4 saatlik zaman diliminde 328,60 dolardan büyük bir direnç seviyesinde kapandı, ancak işlem hacimleri henüz yukarı doğru bir hareketi desteklemek için görünür değil. RSI aşırı alım bölgesinin altına düştü ve DASH’ın bir sonraki adımdan önce istikrara kavuşması gerektiğini öne sürüyor. Bu da önceki ralliler sırasında tarihsel olarak bazı satın alma davranışları gösteren bir bölge olan 295 dolarlık destek seviyesinde gerçekleşebilir.

Awesome Osilatör, fiyat üst tavanına yaklaştıkça düşüş tarafına ivmede bir kayma kaydetti. Fiyat, 295 dolardan savunma hattına dokunduğunda, momentum bir kez daha el değiştirebilir.

ambcrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bitcoin balınaları tekrar alım yapmaya başladı!

Tarihin en büyük Bitcoin balinalarından biri milyar dolarlık BTC taşıdı! Neler oluyor?

Ripple davasında kritik gelişme: SEC yargı dışı taktikler mi kullanıyor?

Ripple davasında kritik gelişme: SEC yargı dışı taktikler mi kullanıyor?