Ripple ve Arap borsası iş birliği yapıyor

Ripple ve Arap borsası iş birliği yaptı
Ripple ve Arap borsası iş birliği yaptı

Ripple ve Arap borsası, gerçek zamanlı ödemelerini güçlendirmek için Ripple’ın Blockchain teknolojisi üzerinde iş birliği yapma kararı aldı.

Bu anlaşma ile Birleşik Arap Emirlikleri borsası, 100’den fazla banka ve finans kuruluşuyla kurumsal Blockchain ağına sahip olan RippleNet’e katıldı. Bu, gerçek zamanlı mesajlaşma, bankacılık işlemleri ve ödeme ortakları için finansal işlemlerin çözümünü sunuyor.

BAE Exchange CEO’su Promoth Manghat şöyle konuştu:

Gerçek zamanlı işlemlerin hız ve maliyetini etkileyeceği için, bu oyunun değişen teknolojisinin erkenden benimsenmesi rekabetçi bir hizmet sunmamızı sağlıyor.

Ripple ve Arap borsası sürekli yeni şeyler ediniyorlar

Her iki firma da başka yerlerde de faal durumda.

Birkaç gün önce Birleşik Arap Emirlikleri borsasının, Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki müşteri hizmet programını tanıyan bir elektronik konsorsiyumun isimlerinden biri olduğu ortaya çıktı.

Ripple ise her zamanki gibi meşgul. Birkaç gün önce, Hong Kong merkezli LianLian International, gerçek zamanlı sınır ötesi ödemeleri Çin’e yapabilmek için xCurrent Blockchain çözümünü seçti.

Buna ek olarak, Forbes bir “Kripto Zengin Listesi” yayımladı. Kripto sahibi en zengin 20 kişinin bir derlemesiydi. Ripple’nin kurucusu Chris Larsen, Ocak 2018’de 5.2 milyar XRP’ye yani 20 milyar dolara yaklaşan bir servete sahipti.

Bankingtech

Siz Ne Düşünüyorsunuz?

Binance