in ,

Ripple üst düzey yöneticilerinden kripto para tahminleri geldi!

Silikon Vadisi devinden milyar dolarlık kripto para fonu müjdesi!
Silikon Vadisi devinden milyar dolarlık kripto para fonu müjdesi!

Kripto Para Haber – Blockchain ödeme şirketi Ripple için üst düzey yöneticilerden oluşan bir ekip, kripto para birimlerinin geleceği hakkındaki tahminlerini paylaştı.

“Bu yıl kripto para sektöründe yenilikler hızlanacak”

19 Ocak’ta yayınlanan ‘Crypto and Blockchain: Looking Ahead to 2021 and Beyond’ başlıklı bir blog gönderisinde, Ripple’ın liderliği önümüzdeki yılın kripto para birimi için yeniliği hızlandıracağı öngörüldü.


RippleNet Genel Müdürü Asheesh Birla, yıkıcı fintech şirketlerinin daha büyük kurumların pazar payını aşındırmaya başlaması için fırsat sağladığını söyledi. Birla, hızla değişen, tüketiciye dönük endüstrinin, Bitcoin’in Square, Robinhood ve Paypal tarafından benimsenmesi gibi kripto varlıklardan yana olduğuna dikkat çekti.

“Kurumların ilgisi tırmanıyor”

Birla şöyle konuştu:

Gelgit dönüyor. Önümüzdeki yıl bir fintech veya kripto para birimi şirketinin geleneksel bir finans kurumu satın aldığını bile görebiliriz.

Ripple’ın merkezsiz finans (DeFi) başkanı Michael Zochowski, 2021’in DeFi ürünleri için daha da büyük bir cazibeye tanık olacağını söyledi. Daha önceki projelerin sönmeye başlayacağını ve daha yenilikçi ve üretken platformların yolunu açacağını tahmin etti.

“Sadece yararlı olanlar kazanacak”

Zochowski şunları söyledi:

Ancak gerçekten yararlı olanlar (büyük olasılıkla merkezi olmayan borsalar gibi finansal hizmetleri kopyalayan daha basit uygulamalar) kullanıcılarla ivme kazanmaya devam etmelidir.

Ripple Genel Danışmanı Stu Alderoty, kripto düzenlemesini Başkan Biden’ın yeni atanan ekibi için en önemli öncelik olarak nitelendirdi. Beyaz Saray’ın kamu ve özel sektör inovasyonunun etkilerini anladığını ve kripto ile fintech şirketleri için birleşik bir çerçeve oluşturmaya çalışacağını söyledi.

cryptoglobe


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bitcoin fiyat analizi: BTC yine yönünü yukarı çevirdi! Yükselmeye devam edecek mi? İzlenecek kritik seviyeler ve beklenen yön

Bitcoin fiyat analizi: BTC yine yönünü yukarı çevirdi! Yükselmeye devam edecek mi? İzlenecek kritik seviyeler ve beklenen yön

Litecoin ve Zcash fiyat analizi: LTC ve ZEC için izlenecek seviyeler

Litecoin ve Dogecoin fiyat analizi: LTC ve DOGE için sıradaki duraklar