in

Ripple ikinci çeyrek raporunu yayınladı: XRP işlem hacmi, satışlar ve çok daha fazlası

Ripple ikinci çeyrek raporunu yayınladı: XRP işlem hacmi, satışlar ve çok daha fazlası
Ripple ikinci çeyrek raporunu yayınladı: XRP işlem hacmi, satışlar ve çok daha fazlası

Kripto Para Haber – Ripple’ın ikinci çeyrek raporu yayınlandı. Piyasa değerine göre altıncı en büyük kripto para birimi XRP’nin işlem hacmi yılın ikinci çeyreğinde 4,4 milyar dolara yükseldi. Bu tırmanış, bir önceki çeyreğe göre yüzde 98’lik sıra dışı bir ivmeyi temsil ediyor.

XRP’nin tüm tarihi boyunca en yüksek işlem hacmine sahip dört günü, bu yılın ikinci yarısında geçirdiğini belirtmekte fayda var.


XRP ikinci çeyreğe iyi başladı

Ripple’a bağlı kripto para birimi XRP, ikinci çeyreğe bir patlama ile başladı. Nisan ayının ilk iki haftasında, XRP fiyatı yüzde 245 oranında, çok etkileyici bir hızla fırladı ve 1,96 dolarlık bir zirveye ulaştı.

Ancak bu ralli beklenen etkiyi yaratamadı ve büyük bir gerileme geldi. XRP, bir hafta içinde bu zirvesinden yüzde 30 düştü. Daha sonra işler daha da kötüye gitti. Kripto para birimi Mayıs ortasına yaşananripto piyasası düzeltmesine yenik düştü. Yine de kripto para birimi ikinci çeyrekte kabaca yüzde 15 arttı.

Bu sarsıcı hareketler nedeniyle, XRP’nin oynaklığı yüzde 11,5’e yükseldi. Bu, Bitcoin ve Ethereum’dan çok daha yüksek.

Ripple’ın XRP satışları yüzde 5 arttı

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından XRP satışlarıyla federal menkul kıymetler yasalarını ihlal ettiği iddiasıyla mahkemeye çıkarılan Ripple, ikinci çeyrekte önemli miktarda token satışı yapmaya devam etti.

Satışlar, San Francisco merkezli şirketin ilk çeyrekte bildirdiği 150,34 milyon dolardan yüzde 5 arttı ve 157,92 milyon dolara geldi.

u.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2021'in ilk yarısında toplam kripto para kullanıcısı sayısı iki katına çıktı!

2021’in ilk yarısında toplam kripto para kullanıcısı sayısı iki katına çıktı!

Ripple ve Solana Fiyat Analizi - Artış yaşanacak mı?

Ripple ve Solana Fiyat Analizi – Artış yaşanacak mı?