in ,

İşte karşınızda Ripple için tarihi pump öngören fiyat tahminleri

Uzman analistten XRP için çılgın tahmin: Hedef 14 dolar!
Uzman analistten XRP için çılgın tahmin: Hedef 14 dolar!

Boğalar, Bitcoin’in geçen hafta sonunda yeni oluşturulan ayı trendini tersine çevirme girişiminde bulunmasına rağmen, fiyattaki düşüş trendi kripto piyasalarına zarar verdi. Bu durum Ripple, Ethereum ve Litecoin dahil en büyük kripto paraların değer kaybetmesine yol açtı. Buna rağmen, analistler şu an XRP’nin tarihindeki en büyük yükseliş paternini oluşturma sürecinde olabileceğine dikkat çekiyor.

Livercoin: “Ripple yüzde 60 düşecek ama sonra patlayacak.”

Yazma sırasında Ripple, şu anki fiyatı olan 0,30 dolarda değer kaybıyla ticaret yapıyor. Bu düşüş XRP’nin, 0,34 dolara yükseldikten sonra karşılaştığı satış baskısına işaret ediyor. Bu fiyat hareketi kripto pazarlarının tümüne çok benzer. Ancak 2018’lerin en düşük seviyesi ile mevcut fiyatları arasında hala önemli bir mesafeye sahip olan diğer altcoin’lerin aksine, Ripple şu anda 2018’in en düşük seviyesinin hemen üstünde bir fiyatla işlem görüyor.

Buna rağmen, Twitter’daki popüler bir kripto para birimi analisti olan Livercoin, geçtiğimiz günlerde XRP’nin BTC’ye karşı %60 oranında düşeceğini belirttiği bir paylaşım yaptı.. Livercoin önümüzdeki haftalarda Ripple için kısa vadeli bir ralli bekliyor, ancak analist daha sonra XRP’nin yüzde 60 seviyesinde düşüş göreceğini ekliyor. Livercoin, grafikte çizdiği son noktaya gelindikten sonra Ripple’da ‘mega pump’ geleceğini de iddia ediyor:

Ripple’da gelecek hafta (lar)’da bir ralli olmasını bekliyorum. Sonra fiyatta yüzde 60’lık bir çöküş olacak. Ancak daha sonra test edilmemiş salınım seviyesine ulaştığımızda Ripple’da ‘mega pump’ göreceğiz.

Moon Overlord: “Ripple tarihi bir ralli yaşayacak.”

Her ne kadar Livercoin, XRP’nin önümüzdeki günlerde ve haftalarda önemli ölçüde daha fazla düşeceğine inanmasına rağmen, bir başka analist, kripto para biriminin şu anda tipik olarak bir fiyat dalgalanmasının takip ettiği “tarihsel olarak aşırı satılmış” bir bölgede olduğunu belirtiyor. Bir başka popüler analist olan Moon Overlord, yaklaşık 60 bin takipçisiyle paylaştığı son bir tweette Ripple’ın şu anda tarihinin en büyük fiyat dalgasını oluşturduğunu ve bunun da büyük bir fiyat patlamasına neden olacağını belirtti:

Makro ölçekte XRP almanın zamanı mı? Tarihte şu an şekillenen, tarihsel olarak aşırı satılmış XRP var karşımızda. Topluluk hissiyatı ve XRP ordusu şu andaki en büyük boğa dalı… Diğer dipleri not edin, birkaç gün ya da belki bir hafta satın almak için fırsatınız var.

Ethereumworldnews

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Dünyanın en çok kullanılan kripto para birimi hangisi? Bitcoin değil!

İşte dünyaca ünlü şirketlerin yöneticilerinin Bitcoin öngörüleri

Pantera CEO'su Bitcoin tahmininde iddialı: “İnsanlar mantıklı diyecekler.”

Pantera CEO’su çılgın Bitcoin tahmininde iddialı: “İnsanlar çok mantıklı bir tahminmiş diyecekler.”