in ,

Ripple davasında son gelişmeler: Mahkeme incelemeyi uzatmak istiyor

Ripple davasında son gelişmeler: Mahkeme incelemeyi uzatmak istiyor!
Ripple davasında son gelişmeler: Mahkeme incelemeyi uzatmak istiyor!

Kripto Para Haber – ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, Federal Yargıç Analisa Torres’ten inceleme yapabilmek için  Ripple davasında 60 günlük uzatma istedi.

Mahkeme daha önce iki gün süren ifadeler ve tanık görüşmeleri gerçekleştirmişti. Mahkemenin kalan sekiz ifade için ek süreye ihtiyacı olduğu iddia ediliyor.


Ek olarak, düzenleyici gözlemcinin, yukarıda belirtilen ifadeler gerçekleşmeden önce Ripple’ın belgesini almak ve incelemek için daha fazla zamana ihtiyacı olduğu gelen haberler arasında.

SEC’in görüşüne göre, iki aylık uzatmanın verilmesi, kalan keşif sorunlarını ele almanın “en adil ve verimli yolu” olarak gözüküyor.

Ancak SEC, mevcut tüm belgelerin son teslim tarihlerini hesap ederek böyle bir işe kalkışırsa bu davanın ciddi bir zaman alacağına işaret ediyor. Bu durum konuya muhatap Ripple açısından problemli bir bekleyişin ve kayıpların artışı anlamına geliyor.

Gala Games genel danışmanı Jesse Hynes, tveetleriyle konunun başka bir yönüne işaret etti:

“Muhtemelen şu anda masada hiçbir anlaşma yok.”

Ripple yabancı borsalardan belge arıyor

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse ve kurucu ortağı Chris Larsen de konuya ilişkin haklılıklarını ortaya koymak ve  yerel XRP satışlarında iddia edilenin aksine bir usulsüzlük olmadığını ispat etmek için yabancı borsalardan belge talep ettiler.

u.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABD Senatörü Grayscale’in BTC ve ETH trust’ına yatırım yaptığını açıkladı

ABD’nin eski kongre üyesinden dikkat çekici çıkış: “Bitcoin’i rahat bırakın!”

OKEx yatırımcıların dört gözle beklediği altcoini listeledi

OKEx yatırımcılarının dört gözle beklediği altcoini listeledi