in , , ,

Ripple’dan devasa XRP hareketleri geldi

Ripple,
Ripple’dan devasa XRP hareketleri geldi

Whale Alert ve XRPL Monitor izleme botları tarafından paylaşılan verilere göre Ripple, 224 milyondan fazla XRP’yi piyasaya süren birkaç işlem gerçekleştirdi.

Bu, 1 Aralık’ta Ripple’ın 900 milyon XRP’yi emanet hesabında kilitlediğinde gerçekleşti.


Ripple 224,6 milyon XRP’yi kaydırdı

Whale Alert paylaşımına göre yaklaşık 139.459.181 dolar değerindeki 40 milyon XRP,  iki ardışık transferde Ripple OTC dağıtım cüzdanından gönderildi.

XRP


Ripple hayır kurumlarına para gönderiyor

Bunun haricinde Ripple tarafından gönderilen üç transfer daha vardı; bunlar 14 milyon, 21 milyon ve en büyüğü, 150 milyon XRP.

Bu transferlerden ikisi RippleWorksOrg’dan yapıldı. Rippleworks.org, sosyal girişimlere fon sağlayan ve  kâr amacı gütmeyen bir kuruluştur.

1 Aralık’ta, Ripple, her ayın ilk gününde olduğu gibi, kripto paranın likiditesini desteklemek için bir milyar XRP’nin kilidini açtı.

Bu işlem sonrası 900 milyon XRP,  kilitlenmek üzere emanet hesabına geri gönderildi.

XRP

Nouriel Roubini XRP’yi tamamen işe yaramaz buluyor

Ünlü Bitcoin eleştirmeni Nouriel Roubini (2008-2009 mali krizini tahmin ettiği için Dr. Doom olarak da bilinir) Twitter’da bu sefer eleştiri oklarını Ripple ve ürünlerine yöneltti. Özellikle de XRP’yi eleştirilerinin odak noktası yaptı

Ripple ve ürünlerinin şu ana kadar herhangi bir kullanımının olmadığını ve gelecekte de olmayacağını belirtti. XRP’yi tamamen işe yaramaz olarak nitelendirdi ve Ripple’ın büyük miktarda XRP bastığına vurgu yaptı.

Bitcoin Şükran Günü’nde bir fiyat düşüşü yaşadıktan sonra, bunu fırsat bilen Roubini en büyük kripto parayı “hileli yasadışı kumarhane”ye benzetti. Ancak bundan önce, BTC’nin kısmen bir değer deposu olabileceğini de kabul etmişti.

u.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Almanya Maliye Bakanı, isim değiştiren Libra’ya verip veriştirdi: “Koyun kılığına girmiş kurt.”

Libra 2021’de piyasaya çıkıyor ancak önemli değişiklikler var… İşte Libra’nın yeni adı

Büyük kripto borsasında şok hata… Binlerce kullanıcının bilgileri sızdırıldı

Büyük kripto borsasında şok hata… Binlerce kullanıcının bilgileri sızdırıldı