in ,

Ripple CEO’sundan müjde: En az 100 yeni ortaklık geliyor!

Ripple CEO’sunda çarpıcı XRP ve Bitcoin açıklaması
Ripple CEO’sunda çarpıcı XRP ve Bitcoin açıklaması

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, haziran ayında MoneyGram ile gerçekleştirilen 30 milyon dolarlık ortaklığın ardından şirketin çok sayıda yatırım ve devralımla ilgilendiğini söyledi.

Ripple CEO’su yeni ortaklıkların müjdesini verdi

Ripple, Haziran ayında MoneyGram’la 30 milyon dolarlık yatırım anlaşması gerçekleştirdi. MoneyGram, anlaşma gereği 3 Ağustos’ta Ripple’ın xRapid likidite ürününü kullanmaya başladı.


Anında para hesaplamasını kolaylaştırmak için XRP tokenini kullanan Xrapid özellikle Santander, Standard Chartered ve American Express gibi diğer birçok Ripple müşterisi tarafından kullanılmıyor. Yahoo Finance’e verdiği röportajda Garlinghouse, firmanın teknolojiyi benimsemesini sağlamak için Ripple’ın Moneygram hisseleri konusunda prim öngördüğü fikrini reddetti:

Bir teşvik olarak nitelendirmiyorum. Kaydolacak daha fazla müşteri arıyoruz ve bu değeri görüyoruz. Bunu hızlandırmak istiyorsak bazıları tarafından bir teşvik olarak algılanabilecek ve nitelendirilebilecek şeyler yapma seçeneğine sahibiz.

Ripple CEO’su: “Moneygram anlaşması, piyasayı Libra’dan daha çok etkileyecek.”

Garlinghouse, Ripple’ın özel sermaye şirketi Thomas H. Lee Partners‘ın piyasa değerlerinde satış yapma konusundaki isteksizliği nedeniyle anlaşma için yüksek bir bedel ödediğini açıkladı. Moneygram hisseleri, ortaklığa giden 12 ayda neredeyse %80 düştü ancak sonrasında %168 oranında artış gösterdi.

Moneygram ortaklığı, bir kripto varlığının ilk kullanım durumlarından birini temsil ediyor. Garlinghouse konuyla ilgili şunları söyledi:

Bu büyük bir mesele. Eğer şimdi bahis yapıyor olsaydım, bundan bir yıl sonra Moneygram anlaşmasının kripto pazarları üzerinde Libra tanıtımdan daha önemli bir etkisi olacağı üzerine yapardım.

CEO’nun tahminlerine göre, 2020 yılına kadar xRapid satış hacimleri ciddi oranda yükselecek. Ripple’ın haftada iki yeni finans kurumuyla sözleşme imzaladığı bildiriliyor. Garlinhouse, bu yıl tamamı xRapid ve XRP ile ilgili yaklaşık 100 yeni sözleşme imzalanmasını bekliyor.

Cointelegraph

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bitcoin için kritik sinyal açığa çıktı: Son görüldüğünde BTC dip yapmıştı!

Kâhin lakaplı uzmandan Bitcoin yatırımcılarına tavsiye

Popüler Bitcoin borsası Coinbase’e, kimlik avı saldırısı!

Popüler Bitcoin borsası Coinbase’e kimlik avı saldırısı