in ,

Ripple CEO’sundan şok edici piyasa açıklaması geldi!

Ripple CEO'sundan şok edici piyasa açıklaması geldi!
Ripple CEO'sundan şok edici piyasa açıklaması geldi!

Ripple CEO’su gerçek kullanım durumlarıyla (XRP gibi) kripto paraların önemini vurgulamak için kripto piyasası hakkında şok edici bir istatistik dile getiriyor.

Brad Garlinghouse: “Piyasadaki ticaretin yüzde 99’u spekülasyon.”

8 Ekim’de, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, New York Ekonomik Kulübü’ndeki röportajı sırasında fiyat spekülasyonlarının sonucu olarak kripto para ticaretinin yüzde 99’u hakkında cesur bir Peter Schiff benzeri açıklama yaptı:


Günde 40 ila 50 dolar arasında bir miktar kripto olarak işlem görüyor. Bu çok likit bir pazar. Orada çok fazla işlem var, ancak çoğu sadece spekülasyonlar.

Galringhouse, önceki boğa koşusu hakkında yorum yaparken, yutturmacanın gerçeğin önüne geçtiğini iddia ediyor, ancak kriptonun hala gelişiminin erken aşamalarında olduğuna işaret ediyor.

https://twitter.com/XRP_XPRT/status/1181556594678603776?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1181556594678603776&ref_url=https%3A%2F%2Fu.today%2Fripple-ceo-brad-garlinghouse-999-percent-of-crypto-trading-is-speculation

Ripple CEO’su: “SWIFT’e gerek yok!”

Ayrıca, “yavaş ve pahalı” sınır ötesi ödemeleri düzeltmeyi amaçlaması şartıyla, herhangi bir dijital varlığın değerinin, dünyadaki faydası ile ilgili olacağını belirtti.  Bazıları Ripple’in fiyat oynaklığının finansal kuruluşlar tarafından benimsenmesini engelleyebileceğini iddia etse de Galringhouse SWIFT gibi bir riskten korunmaya gerek kalmayacak şekilde işlemlerinin çok hızlı olduğunu söylüyor:

XRP ile o kadar hızlı oluyor ki riskten korunmanıza gerek yok çünkü birkaç saniye içinde girip çıkıyorsunuz.

U.Today

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beklentilerin altında kalan Bakkt toparlanırken Bitcoin’e merhem oluyor

Beklentilerin altında kalan Bakkt toparlanırken Bitcoin’e merhem oluyor

BitMEX kazası engel olamadı: XRP yükselişini sürdürüyor

Ripple’ın XRP satışlarının detayları ortaya çıktı! Bakın rakamlar neyi gösteriyor