in ,

Ripple balinaları milyonlarca dolarlık XRP’yi avladı!

20 milyondan fazla Ripple (XRP) taşındı! Satış baskısı yolda mı?
20 milyondan fazla Ripple (XRP) taşındı! Satış baskısı yolda mı?

Ripple (XRP) son raporunda, 2019’un ikinci çeyreğinde  251 milyon dolarlık XRP satışı gerçekleştirdiğini belirtiyor. Şirket, doğrudan kurumsal satışlarla XRP’nin balinalara gitmesini sağladı.

Ripple şirketi milyonlarca dolarlık XRP’yi balinalara sattı

Ripple (XRP)’ın en çok eleştirilen yönlerinden biri, önemli miktarda XRP’ye sahip olan FinTech şirketi Ripple ile yakın bağlarıdır. Buna rağmen, şirket aynı zamanda birçok yatırımcının Ripple ile olan yakın bağlarının fiyata net bir pozitif etkisi olduğuna inanmasına neden olan kripto para biriminin kullanımının ve benimsenmesinin arkasındaki itici güçtür.

Bu durumdan bağımsız olarak, birçok yatırımcı, şirketin her çeyrekte sattığı devasa XRP miktarının piyasaları baskılayabileceği ve kripto para biriminin yapabileceği herhangi bir olumlu fiyat hareketini engelleyebileceğinden endişe duyuyor. Ripple 2. çeyrek raporunu yeni yayınladı ve  şirketin 2. çeyrekte 251 milyon dolarlık XRP tokeni sattığı belirtiliyor. Bu şirketin 1. çeyreğe göre yüzde 50 daha fazla XRP sattığı anlamına geliyor. Şirket, ilk çeyrekte 169 milyon dolarlık XRP satışı yaptı. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, son bir tweette şöyle dedi:

Bu gelişmekte olan sektörde şeffaf olmalı ve diğerlerini de aynı şeyi yapmaya teşvik etmeliyiz. XRP’nin sorumlu bir hissedarı olan Ripple, pazar hacminin kriterini güncelleyerek ve XRP’nin gelecekteki satışlarını azaltarak bu sorunla karşı karşıya.

Ethereumworldnews

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
TRON CEO'su Justin Sun

Justin Sun, Buffett ile öğle yemeği etkinliğinin ertelenmesinden sonra tüm topluluktan özür diledi

Anket: Önümüzdeki üç ay içinde Bitcoin fiyatı artacak mı?

Ünlü analistten Bitcoin için 4.400 dolar senaryosu geldi!