Ripple balinaları son günlerde hareket halinde: XRP fiyatı nasıl etkilenecek?
Ripple balinaları son günlerde hareket halinde: XRP fiyatı nasıl etkilenecek?

Ripple balinaları son günlerde hareket halinde: XRP fiyatı nasıl etkilenecek?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Ripple balinaları büyük miktarda XRP transferi gerçekleştirmeye devam ediyor. XRP’nin fiyatı yükselmeye devam ederken, balina yatırımcıları son 24 saat içinde büyük miktarda kripto varlığını farklı cüzdanlara taşıdı. Bu işlemler, kripto para balina izleme hizmeti Whale Alert tarafından izlendi ve raporlandı.

Whale Alert verilerine göre, son 24 saat içinde Bitstamp kripto para borsası ile farklı bilinmeyen cüzdanlar arasında toplam 70.33 milyon XRP transfer edildi. Mevcut 0,52 dolarlık döviz kurunda, fonlar yaklaşık 36.57 milyon dolar değerindeydi.

70 milyon XRP taşındı

Whale Alert, anonim bir cüzdan adresinden Bitstamp’a 25 milyon XRP hareketinin gerçekleştiğini paylaştı. Fon, işlem sırasında yaklaşık 12.88 milyon dolar değerindeydi.

Benzer bir gelişmede, 20 milyon XRP (10.33 milyon dolar) da bilinmeyen bir kripto para cüzdanından Bitstamp‘a transfer edildi.

Birkaç dakika sonra Bitstamp borsasındaki bir adresten bilinmeyen bir cüzdana 13.13 milyon dolar değerinde toplam 25.33 milyon XRP gönderildi.

XRP fiyatı momentum kazandı

Balina hareketleri, XRP değerindeki bir artışın ortasında geliyor. Ripple, SEC’e karşı devam eden yasal davada özet karar hareketini halka açık olarak sunduğundan beri kripto para birimi yükseliş sinyalleri veriyor. XRP şu anda son 24 saatte %8 artışla 0,52 dolardan işlem görüyor.

thecryptobasic


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin