youtube
Promodex Public Sale

Promodex Public Sale Whitelist için Son 2 Gün

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Promodex Public Sale Whitelist için Son 2 Gün. Influencer marketing 2.0 sloganıyla yola çıkan Promodex platformu, yerel tokenleri PROMO token için Public Sale (Açık Satış) aşamasında sona yaklaşıyor. PROMO token satışları 21-26 Şubat tarihleri arasında Promdex.io’nun kendi platformunda yer alan Launchpad’de gerçekleşecek.

Promodex Public Sale için gün sayıyor

Promodex, işletme, marka ve projelerle sosyal medya fenomenleri, ödül avcısı takipçiler ve her büyüklükteki dijital yayıncıyı birbirine bağlayan blockchain tabanlı, programatik bir “Influencer Marketing” pazar yeri.

PROMO token, Promodex platformunun, aktif işlem ve etkileşimlerde kullanılan yerel tokeni.

2021 Yılında kurulan platform, yol haritasında ilan ettiği aşamaları gerçekleştirmeye devam ediyor. Daha önce, “Seed Funding (Tohum Fonlama)” ve Ön-Satış aşamalarını tamamlayan platform, 5 Ocak’ta “Public Sale Whitelist” kampanyasını başlattı. Public Sale satışı 21-26 Şubat tarihleri arasında, 4 farklı aşamada yapılacak.

cryptolegions

Platformla ilgili dikkat çeken önemli bir ayrıntı, Promodex’in oldukça sıkı bir “tokenomics” politikasına sahip olması. Platform katı bir “balina karşıtı” yani PROMO token balinalarının oluşmasını önleyici, politika yürütüyor. Platform, kurucular dâhil olmak üzere borsa açılımı öncesi balina oluşumunun önüne geçmek için oldukça dikkatli davranıyor. Bu durumun, özellikle borsa açılımı sonrası token fiyatının düşmesini önleyici bir yaklaşım olduğu açık.

Promodex Public Sale (Açık Satış)

Token satışı ve serbest kalma süreci ile ilgili ayrıntılı bilgi Promodex Tokenomics sayfasında görülebilir.

Public Sale öncesi Whitelist kampanyasına katılmak isteyenler için son gün 19 Şubat.

Promodex Public Sale, 21-26 Şubat tarihlerinde 4 aşamada gerçekleşecek. Public Sale, açık satış sürecinde toplam PROMO arzının 2%’sine denk gelen, 18 Milyon PROMO token satılacak. Public Sale’de her biri 0,021 USD’den toplam, 378.000 USD değerinde PROMO token satışı yapılacak.

Public Sale’e katılmak isteyenler, Public Sale Whitelisting kampanyasına katılarak whiteliste dahil olabilirler. Whitelist kampanyasında kazanılan puana göre, en az 5 USD en fazla 1000 USD karşılığında PROMO token alım hakkı elde edebilirsiniz.

Promodex PROMO token Public Sale kampanyasına katılmak için lütfen TIKLAYINIZ.

Influencerlara özel Private Sale

Promodex, Private Sale kampanyasını sadece influencerlara özel olarak düzenliyor. 

27 Şubat’ta gerçekleşecek olan satış, sadece, sosyal medya fenomeni, kanal sahibi ve yayıncı gibi influencerların  katılımına açık olacak. 

Promodex  “Private Sale” ‘de PROMO arzının 1%’ine denk gelen 9 Milyon PROMO token satılacak. Tokenlerin 0,018 USD fiyatından satılacağı satışta, toplam 162.000 USD değerinde PROMO token satılması planlanıyor

Promodex Private Sale başvuru ve ayrıntılı bilgi için TIKLAYINIZ.

Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık! Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel kripto para haberlerini Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


(Sponsorlu makale) Sorumluluk reddi: Kripto Para Haber, yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıptan sorumlu değildir. Kripto Para Haber, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların özen göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir.

Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin