in

Popüler Ripple analisti: “XRP satış baskısını durduramazsa keskin düşebilir!”

Popüler Ripple analisti: “XRP satış baskısını durduramazsa keskin düşebilir!”
Popüler Ripple analisti: “XRP satış baskısını durduramazsa keskin düşebilir!”

Popüler bir analiste göre Ripple (XRP) fiyatı, 0,24 dolarlık destek piyasadaki satış baskısını durduramazsa önümüzdeki günlerde keskin fiyat düşüşleri yaşayabilir.

Ripple (XRP)/USD market analizi

Analiste göre Ripple’ın XRP’si kısa vadeli görünümde yana doğru hareket ettiğine göre, eğer fiyat hareketleri artarsa ​​ve Bollinger Bantları’nın orta çizgisine doğru ilerlerse trendin daha da yükselmesini bekleyebiliriz. Analiste göre bir kanalın kırılması, pazara güçlü bir şekilde güç verebilir, ancak olumsuz yöndeki düşüş piyasada düşüş eğilimi gösterebilir.


XRPUSD - Daily Chart

Ancak analiste göre, XRP/USD üzerindeki aşağı yönlü baskı 0,25 dolar seviyesinin altında kalıcı ve savunmasız kalıyor ve fiyat son 10 haftadaki en kötü haftalık performansına doğru yöneliyor. Satıcıların kontrolünü yeniden kazanması durumunda, ayıların yeni düşük seviyesini 0,18 dolar, 0,16 dolar ve 0,14 dolarlık destek seviyelerinde bulabildiği için fiyatların düşmesine neden olabilir. Grafik hacmi, stokastik RSI aşırı satım bölgesinde olduğundan XRP’nin daha fazla düşebileceği anlamına gelen düşük negatif miktarlarda çubuk gösterebilir.

Ripple (XRP)/BTC market analizi

Birkaç gün önce, Ripple’in fiyatı (XRP) pazarlarında bazı olumlu işaretler gösterdi. Bitcoin’e karşı trend, uzun vadede sürekli yükseliş gösteriyor, yükselen kanal içinde hareket ederken 2952 SAT civarında seyrediyor. Bu arada, kripto para birkaç gündür USD karşısında düşüş eğilimine giriyor. Analiste göre izlenecek direnç seviyeleri 3400 SAT ve 3600 SAT’dır.



Ancak XRP/BTC çifti, düşüş eğilimi sinyaliyle günlük grafikte yavaş yavaş düşüyor. Analiste göre izlemeye en yakın destek, 2400 SAT, 2200 SAT ve potansiyel olarak 2000 SAT’dir. Kanal deseninin altında ve Bollinger bantlarının alt sınırına doğru bir başka sürüş ciddi düşüş fazına neden olabilir. RSI (14), pazarın bir süre boyunca değişmesine izin verebilecek düzeyde 60 seviyesinde hareket ediyor.

Cryptovibes

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gürcistan'da kripto para madenciliği olağanüstü boyutlara ulaştı.

Bitmain, kripto para madencisi ve madencilik tesisi eşleştirme hizmeti başlatıyor

IMF'ten dikkat çeken dijital para açıklaması geldi!

IMF, stabil coin düzenlemeleriyle ilgili önemli bir konuya değindi