in ,

Popüler analistten korkunç Ethereum, Ripple ve Litecoin tahmini

Ethereum’da Death Cross göründü! ETH tanımsız bir destek seviyesine düşebilir
Ethereum’da Death Cross göründü! ETH tanımsız bir destek seviyesine düşebilir

Bitcoin’in 2019 boğa koşusu sırasında, altcoin’ler çoğunlukla acı çekti. Altcoin’ler ABD doları karşısında kaybedilen tutarları yeniden kazanmak için mücadele etti ancak BTC’ye oranla düşüşler kaydettiler.

Potansiyel bir “alt mevsimi” kripto yatırımcılarının en büyük hayali. Ancak popüler bir kripto analisti, Ethereum, Ripple, Litecoin ve diğer altcoin’lerin Kasım ayında %50 oranında çökeceğini ve kripto pazarında hızlı bir satış olabileceğini iddia ediyor.

Roger Quantrillo: “Ethereum, Ripple, Litecoin ve diğer altcoin’ler çökecek!”

Halving pompasından dolayı %600’den fazla artış gösteren Litecoin ve Chainlink gibi birkaç altcoin olmasına rağmen, çoğu altcoin USD ve BTC değerlerinde ciddi kayıp yaşadı. Bitcoin 2019’un en yüksek seviyelerine çıktı ve bir sonraki boğa çalışmasına başladıkça, altcoin’ler kanıyor.

https://twitter.com/rogerquantrillo/status/1159265758725234688

Kripto para yatırımcıları, Bitcoin boğa kazançlarından mahrum kalma korkusuyla altcoin varlıklarından çıkıyor. Geçmişte, Bitcoin boğa koşusuna başladıktan sonra altcoin’ler de fırlıyordu ve bazı altcoin’ler BTC’den de daha iyi bir performans sergiliyordu. Bu yüzden çoğu kişi, 2017 boğa koşusunu bir “altcoin mevsimi” olarak adlandırıyor.

Tanınmış bir kripto analisti, altcoin piyasasında gerçekleşecek rallide altcoin’lerin dipten zıplamadan önce en az %50 daha fazla düşüş göreceğine inanıyor.

“Altcoin’ler Kasım 2019’da diplerini bulabilir.”

Bitcoin birkaç kez kuvvetli bir şekilde yükseldi ve tekrarlanan destek testlerinden sonra sonunda ralliye başladı. Mevcut aşağı yönlü trend kanalına baktığımızda, yükselen kanalın dibinin bir kez daha desteklenmesi durumunda altcoin’ler Kasım 2019’da diplerini bulabilir. Kanal destek olarak tutulmazsa altcoin piyasası tamamen çöküşe mahkum olabilir.

Newsbtc

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Doğru Bitcoin tahminleriyle bilinen SFOX’un son BTC ve altcoin raporu

Doğru Bitcoin tahminleriyle bilinen SFOX’un son BTC ve altcoin raporu

Ripple piyasaya 1 milyar XRP daha sürdü: Eleştirilerin sebebi ne?

İki ünlü analistten kritik Ripple (XRP) tahmini