in ,

Popüler analistlerden Bitcoin boğa koşusuna dair güncel yorumlar

Bitcoin boğa rallisinin yakında olduğunu gösteren 4 işaret
Bitcoin boğa rallisinin yakında olduğunu gösteren 4 işaret

Aylardır Bitcoin’de keskin bir şekilde düşüş ön gören kripto analistleri melodilerini değiştirmeye başladı.

Civic CEO’su Vinny Lingham, artık iyimser olduğunu söyledi. Bu arada, kripto analisti Willy Woo da “boğa mevsimi %99 başladı” dedi.

Analist Josh Rager, geçmiş dönemdeki grafiklerin izlenmesi halinde BTC’nin 78.500 dolarlık bir potansiyele ulaşacağını söyledi.

https://twitter.com/Josh_Rager/status/1128335076083761152

Fundstrat kurucu ortağı ve araştırma başkanı Tom Lee, tüm zamanların en yüksek seviyesinin 2020 yılına kadar muhtemel olarak gerçekleşeceğini söyledi. Morgan Creek Digital’den Anthony Pompliano, Bitcoin’in önümüzdeki beş yıl içinde 20-50x artış göstereceğini belirtti.

Ve The Rhythm Trader’a göre, Bitcoin’in benimsenmesi, son boğa koşusu sırasındaki hızından çok daha fazla durumda.

Ancak herkes Bitcoin ve kripto için iyimser düşünmüyor

Kısa vadede, DataDash olarak da bilinen kripto analist Nicholas Merten, Bitcoin’in önümüzdeki aylarda en alt seviyeye çekilmesini bekliyor.

Shark Tank yatırımcısı Kevin O’Leary, kriptonun saçmalık olduğuna hala inandığını söylüyor. Ekonomist Nouriel Roubini, Bitfinex kripto para borsasının tartışmalı stablecoin’i Tether’ı kullanılarak yenilenen BTC pompasının arkasında olduğunu iddia ediyor.

Teknik analistler ise kısa vadede, Bitcoin’in, altcoin üzerindeki karışık kısa vadeli görünümlerle, Bitcoin’in 8.000 doların üzerinde bir seviyede kalamayacağını tahmin ediyor.

Dailyhodl

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

beenode

BeeNode: Kripto para birimlerini bir ödeme aracı olarak düşünmek

Derin öğrenme ile kripto para fiyat tahmini ne kadar başarılı?

Ünlü uzmandan yeni ATH’ler belirleyen Bitcoin tahmini