Binance
Popüler analist, Bitcoin boğa koşusu için potansiyel fırsatları değerlendirdi!
Popüler analist, Bitcoin boğa koşusu için potansiyel fırsatları değerlendirdi!
Binance

Popüler analist, Bitcoin boğa koşusu için potansiyel fırsatları değerlendirdi!

service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Tanınmış bir Bitcoin analisti olan Jason Pizzino, Bitcoin’in fiyatlarını anlamak için yeterli bilgi sağlayan Bitcoin yörüngesine inanmaktadır. Analist, geçmiş fiyat verilerini kullanarak Bitcoin’in fiyat davranışındaki tutarlılığı göstermek ve bir boğa koşusu öncesinde satın alma fırsatlarını belirlemek amacıyla Bitcoin’in altı saatlik grafiğini inceledi.

Jason Pizzino’ya göre Bitcoin fiyatlarını anlamak için izlenmesi gereken yollar

Pizzino, YouTube’da paylaşılan bir videoda Bitcoin’in tutarlı bir fiyat davranışı sergilediğini göstermek için altı saatlik grafiği kullandı. Grafik, bir boğa koşusunun başlangıcında altı aylık mumun yalnızca bir kez bir önceki yükseliş mumunun altında kapandığını gösteriyor. Diğer zamanlarda, boğa piyasasına geçildiğinde ve ilk altı aylık yükseliş mumu oluştuğunda, bu trend daha fazla yeşil mumla devam ederdi.

Analist, bu bilgiden yola çıkarak, bir boğa piyasasını belirlemek için Bitcoin yatırımcılarının art arda ikiden fazla altı aylık mumun mümkün olmadığını anlamaları gerektiğini açıkladı. Buna göre, ardışık ikinci düşüş mumu kapanmasından sonra Bitcoin yatırımcıları bir boğa piyasasının başlamasını beklemelidir.

Analizinde Pizzino, bir boğa piyasasında giriş noktasının nasıl belirleneceğini de açıkladı. Ona göre, boğa koşusunda olan yatırımcılar, Bitcoin’in fiyatının önceki altı aylık dönemin kapanış fiyatının altına düştüğü zaman bir giriş noktası bulabilirler. Bu nedenle, uzun vadeli fırsatlar arayan yatırımcırlar, yeni altı aylık dönemin başlangıcındaki fiyat düzeltmesine dikkat etmelidirler.

Son altı ayda Bitcoin, potansiyel olarak bir sonraki boğa koşusunun başlangıcını işaret eden bir yükseliş yaşadı. Pizzino’nun analizine göre, Bitcoin alıcıları için mükemmel bir giriş noktası, önümüzdeki birkaç gün içinde doğrulanan kapanış fiyatının altına düştüğünde ortaya çıkacaktır. Ancak analist, düzeltme ne kadar büyük olursa olsun, Bitcoin fiyatının 15.500 doların altına düşmesinin neredeyse imkansız olduğuna inanmaktadır.

coinedition


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin
%d blogcu bunu beğendi: