in

Popüler analist 4 altcoin’i işaret etti: “Dipten alım fırsatı geldi!” Üç yatırımcıdan tahminler

Popüler analist 4 altcoin’i işaret etti: “Dipten alım fırsatı geldi!” Üç yatırımcıdan tahminler
Popüler analist 4 altcoin’i işaret etti: “Dipten alım fırsatı geldi!” Üç yatırımcıdan tahminler

Son 24 saatte kripto para piyasasında uzun süredir görülmemiş bir çöküş yaşandı. Bitcoin 12 bin doların üstünden 10.325 dolara gerilerken, kripto para piyasası büyük yara aldı.


Josh Rager: “Bu dört altcoin dipten alım fırsatı veriyor.”

Konuyla ilgili yorumlarını paylaşan tanınmış analist Josh Rager, dört kripto para birimini işaret ederek dipten alım yaptığını iddia etti. Bu altcoin’lerden ilki Chainlink. Analist, LINK’in tarihsel olarak büyük bir piyasa düzeltmesinden sonra iyileşmesi en hızlı olanlardan biri olduğunu söyledi. 

Buna ek olarak, Rager, Twitter’daki 83.000 takipçisine, DeFi protokolü Yearn.Finance (YFI), çapraz blok zinciri platformu Polkadot (DOT) ve merkezsiz borsa tokeni Serum’u (SRM) satın aldığını söyledi.

Cred: “393 dolardan Ethereum aldım.”

Bir diğer analist Cred ise 167.000 Twitter takipçisine, BTC’nin kilit bir destek seviyesinin altına düştüğünü ve daha da büyük bir düşüşü riske attığını söyledi.

Böyle zamanlarda yüksek bir zaman çerçevesi perspektifine bağlı kalmak en zorudur. Sadece aylık görüşlerimi paylaşıyorum. BTC: 10.700 ila 10.000 dolar arasında destek bulduğu sürece pozitiftir. ETH ise 390 dolarlık desteği tuttuğu sürece pozitif.

Tone Vays: “Bitcoin fiyatı 9.000 dolara düşecek.”

Bu arada, deneyimli stratejist Tone Vays, geçmişte birçok kez yaptığı gibi, BTC’nin yaklaşık %30 oranında düzeltme yapmasını beklediğini söylüyor. Kendisi 9.500 dolar aralığında bir alıcı.

12.000 dolara çıkmak ve ardından 9.000 dolara düşürmek hemen hemen %30’luk bir düzeltme… 7.000 dolar beklemiyorum ancak 9.000 bekliyorum. Limit emrimi 9.500 dolar civarında ayarlamayı planlıyorum.

Bu arada Ethereum akıllı sözleşme aktivitesi rekor kırdı. Detaylar için buradaki yazımızı okuyabilirsiniz.

dailyhodl


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İki haftada yüzde 30 düşen Chainlink fiyatı için sırada ne var? 17 Eylül analizi

4 Eylül Chainlink ve IOTA fiyat analizi

Piyasa canlandı, Bitcoin ve Ethereum balinaları hareketlendi!

Fiyat çöküşü onları etkilemedi: Bitcoin balina sayısı rekor kırdı!