in

Popüler altcoin 60 bin mağazada kullanılabilecek

Popüler altcoin 60 bin mağazada kullanılabilecek
Popüler altcoin 60 bin mağazada kullanılabilecek

Kripto Para Haber – Danal Fintech, Kore’de kripto para birimini kabul eden ilk büyük ödeme hizmeti oldu.  ICON’un tokenı, 7-Eleven, KFC ve Domino’s Pizza dahil 60.000 satış noktasında kabul ediliyor.

Dev hamle

Güney Kore’nin en büyük ödeme şirketlerinden biri olan Danal’ın bir yan kuruluşu olan Danal Fintech, bugün Kore’deki en büyük merkezi olmayan ağ olan ICON blockchain ekosistemine katıldıklarını duyurdu.


Danal Fintech, ICON’un kripto para birimi ICX’i Paycoin’e, küresel ödemeler ve havale uygulamasına entegre edecek. Bu, Paycoin’in 750.000’den fazla kullanıcısının 7-Eleven, KFC ve Domino’s Pizza dahil olmak üzere Danal’ın 60.000 satıcı ortağından herhangi birinde ICX ile ödeme yapmasına olanak tanıyacak.

PayPal etkisi

ICON proje kurucusu Min Kim, “PayPal’ın yakın zamanda kripto para birimlerini destekleme planlarını duyurmasıyla, Asya’daki ödeme uygulamaları ve fintech şirketleri tarafından kripto benimsemesinde büyük bir hızlanma görmeye başladık. Artık Paycoin ile, insanların ICX’lerini Danal’ın binlerce tüccar ortaklarından satın alması ve harcaması her zamankinden daha kolay” diyor.

Paycoin, Kore’de ticari olarak kullanılan ilk kripto varlık uygulamalarından biri. ICON da, Kore’deki en büyük blok zinciri projelerinden biri. Danal Fintech CEO’su Ted Hwang, iki proje arasındaki bu ortaklık sayesinde kripto varlıkların günlük hayata bir adım daha yaklaştığını ifade ediyor.

cryptoninjas


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bitcoin boğa desenini yazdırıyor - 16 bin doların üzerinde kırılma neden önemli?

Bitcoin boğa desenini yazdırıyor – 16 bin doların üzerinde kırılma neden önemli?

Ethereum 500 dolar direncini kırabilecek mi? - Göstergeler ne diyor?

Ethereum 500 dolar direncini kırabilecek mi? – Göstergeler ne diyor?