in , , ,

Polygon (MATIC) fiyat analizi: MATIC için takip edilebilecek seviyeler

Polygon (MATIC) fiyat analizi: MATIC için izlenecek seviyeler
Polygon (MATIC) fiyat analizi: MATIC için izlenecek seviyeler

Kripto Para Haber – Polygon (MATIC) fiyatı, Salı günü kripto piyasasının çökmesi sebebiyle 0,9260 dolara kadar düştü. Daha sonra fiyat %27’lik bir artış yaşadı. Bu yazının yazıldığı sırada, MATIC 7,44 milyar dolarlık piyasa değeri ile 1.18 dolardan işlem görüyordu.

Şekil 1. Polygon (MATIC) saatlik grafik analizi

MATIC fiyatı, bu haftanın başlarında yaşanan sert düşüşün ardından toparlanarak 1,19 $’da istikrarlı bir şekilde yüksek bir seviyeye ulaştı. Varlık, yukarı doğru yolculuğunda daha yüksek dipler bildiriyor ve baz 1,19 dolardan yükselen bir kanal oluşturuyor. Bu olasılık yükseliş modeliydi yani fiyatın kırılmasına neden olabilir.


MATIC’in fiyatı direncin altında kaldı. Fiyat yükselen üçgen içinde kaldıkça potansiyel olarak yukarı doğru keskin bir dönüşe yol açabilir. Alım baskısı da yavaş yavaş yükseliyor.

Göreceli Güç Endeksi göstergesi, fiyat 1,19 $’a yakın konsolide olmaya başladığında MATIC’in dengeye ulaştığını gösteriyor. Ancak sinyal yükselmesi satın alma baskısının arttığını gösteriyor. Satın alma baskısındaki bir artış, ivme kazandırabilir ve fiyatı % 15 daha yukarı çekebilir.

Visible Range, çoğu ticaretin mevcut fiyat seviyesinde gerçekleştiğini ve fiyat yükselirse MATIC’in fiyatının 1,38 $’ı görebileceğini belirtti. 50 Hareketli ortalama, fiyat çubuklarının altına düştü ve şu anda fiyatın dönmesi durumunda ek bir destek seviyesi sunuyor.

Sonuç olarak, MATIC piyasası, satın alma baskısı artarsa ​​yükseliş patlaması için hazırlanıyor. Bununla birlikte, mevcut direnci 1,19 dolardan kıramamak, muhtemelen onu 1,11 dolara düşürebilir. Piyasadaki tüccarlar, genel kripto piyasası düşüş görünümünü koruduğu için bahislerini yapmadan önce fiyat kırılması belirtilerini beklemek isteyebilir.

ambcrypto

 

 


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!

Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

"Tether, Bitcoin pazarını manipüle ediyor"

Tether, Bitcoin pazarını manipüle mi ediyor? İddia yeniden gündemde

Moody's, Bitcoin'i yasallaştıran El Salvador'un notunu düşürdü!

El Salvador, her yetişkin vatandaşa 30 dolarlık Bitcoin dağıtacak!