in , ,

Polygon fiyat analizi: MATIC yükselişe mi hazırlanıyor? Teknik görünüm

Polygon (MATIC) fiyatından önümüzdeki günlerde ne beklemeliyiz? Yükseliş mi gelecek?
Polygon (MATIC) fiyatından önümüzdeki günlerde ne beklemeliyiz? Yükseliş mi gelecek?

Kripto Para Haber – MATIC fiyatı, yatırımcıların son büyük düzeltmeden büyük kârlar elde ettiğini gösteriyor. Henüz daha yüksek bir dip oluşmamış olsa da, daha düşük bir dip seviyenin oluşması, Polygon için çok daha sert bir geri çekilme tehdidi oluşturuyor.

12 saatlik grafikte, MATIC fiyatı iki yüksek seviye belirledikten sonra geri çekilmeye başlıyor. Mevcut satış, Polygon’un bir haftadan kısa bir süre içinde %174’lük bir boğa rallisine tanık olmasının ardından yatırımcıların kâr elde etmesinden kaynaklanıyor gibi görünüyor.


0.734 $ ve 0.617 $’lık %200 ve %161,8 Fibonacci uzatma seviyeleri destek engelleri olarak hizmet edebilir. Bununla birlikte, 0,734 $’daki olası bir kırılma, daha düşük bir dip oluşturarak geri çekilmenin başladığını işaret edebilir.

Muhtemel olmasa da, bu kâr toplama fenomeni çığ gibi yükselirse, 0.557 $’dan 0.483 $’a uzanan talep bölgesi MATIC fiyatı için son savunma hattı olacaktır. Bu alana dalmak, ilk aşamada siparişleri verilmeyen yatırımcıların bir sonraki dalgaya geçmesine olanak tanıyacak.

Bu nedenle yatırımcılar, Polygon fiyatı %261,8 Fibonacci uzatma seviyesine denk gelen 0,971 $’da yeni zirveler oluşturmaya başlamadan önce kabaca %26 düzelmeye dikkat etmeli.

IntoTheBlock’un Global In / Out of the Money (GIOM) modeli, bu %26 düzeltmeye destek veriyor. Bu model, mevcut fiyat ile 0,472 $’lık önemli destek arasında küçük bir destek seviyesi gösteriyor. Burada yaklaşık 4.500 adres, daha önce yaklaşık 2,4 milyar MATC token satın aldı.

Yukarıda belirtilen düzeltici senaryo, alıcılara iyileşme şansı verdiği için düşüş eğilimi göstermiyor. Bununla birlikte, 0,467 $’lık talep engeli aşılırsa, yükseliş senaryosunu geçersiz kılacak ve %20’lik bir düşüşle 0,372 $’a gerilemek mümkün hale gelebilir.

FXStreet


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Binance Coin fiyat analizi: BNB için sıradaki hamle ne olacak?

Binance Coin fiyat analizi: BNB rekorlarla dolu yolculuğunu sürdürecek mi?

Bu altcoin yüzde 13 sıçradı, yeni rekor seviyesine ulaştı!

Bu altcoin yüzde 13 sıçradı, yeni rekor seviyesine ulaştı!