in ,

Polkadot’tan popüler altcoin projesi için açıklama geldi

Polkadot’tan popüler altcoin projesi için açıklama geldi
Polkadot’tan popüler altcoin projesi için açıklama geldi

Polkadot protokolünün piyasaya sürülmesi, projenin Rococo test ağını başlattığı Ağustos ayından bu yana devam ediyor. Polkadot platformunun kardeş zinciri Kusama, ağ üzerinde parchain’in kullanıma sunulmasına hazır.

Proje son aşamada

Polkadot ve Kusama’nın yaratıcısı Gavin Wood bugün bir blog gönderisinde Polkadot’un parachain’i Kusama ağına dağıtmayı içeren ana ağ lansmanının dördüncü ve son aşamasına girdiğini söyledi. Wood’a göre, Polkadot’un arkasındaki geliştirme kolu olan Parity Technologies, Kusama için “artık parachain’leri barındırmaya hazır” olan bir yükseltme – Polkadot sürüm 0.9 – yayınladı.


Wood, parachain’lerin lansmanının, Polkadot ve Kusama’nın yeni sürümünde “kalabalık kredileri içeren ve en az bir işlevsel parachain’e ev sahipliği yapan en az bir başarılı müzayede” gerçekleştiren tam bir dış denetimin ardından devam edeceğini söyledi.

Wood, “Kusama’nın ilk açık artırmaları başarıyla tamamlandıktan sonra, Polkadot’un açık artırmalarının kısa süre sonra gerçekleşmesi bekleniyor” ifadesine yer verdi. Polkadot protokolünün kullanıma sunulması, projenin parachainlere dayalı olarak planlanan parçalama uygulamasını değerlendirmek için Rococo test ağını başlattığı Ağustos ayından bu yana devam ediyor.

Yayın anında Polkadot’un DOT token’inin fiyatı, son 24 saatte %2,2’den fazla düşüş göstererek 39,51 Dolar seviyesinde bulunuyor.

cointelegraph


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bank of America, Bitcoin vadeli işlemlerini başlatıyor!

Paxos ile Bank of America arasında Blockchain ortaklığı

Coinbase ve üst düzey yöneticilerine karşı dava açıldı

Coinbase hisselerinde düşüş Bitcoin ile ilgili mi?