in ,

Polkadot Fiyat Tahmini: Boğalar kontrolü ele alacak mı?

Polkadot fiyat analizi: DOT yatırımcılarının dikkat etmesi gereken seviyeler
Polkadot fiyat analizi: DOT yatırımcılarının dikkat etmesi gereken seviyeler

Kripto Para Haber – 4 Ağustos Polkadot fiyat tahmini yazımızda, DOT cephesinde olan bitenleri gelin birlikte inceleyelim. Polkadot güncel olarak 17,6 dolardan işlem görmektedir. Aşağıda da özet niteliğinde maddelere gelin birlikte göz atalım:

  • Polkadot fiyatı şu anda 17.66$’da çok önemli bir direnç seviyesiyle boğuşuyor.
  • 17.66$’ın üzerinde kesin bir 6 saatlik mum kapanışı, bir yükseliş trendinin başladığını teyit edecektir.
  • Bununla birlikte, 15.70 dolarlık destek tabanının kırılması, yükseliş tezini geçersiz kılacaktır.

Polkadot fiyatı 20 Temmuz’dan itibaren yavaş yavaş bir yükseliş yaşadı. Yükseliş momentumu zayıflarken DOT, çok önemli bir destek seviyesinin altına iten bir geri çekilme yaşadı.


Söz konusu desteğin geri alınması, alıcıların yeniden canlandığını gösterecek ve potansiyel olarak yeni bir boğa koşusunu tetikleyecektir.

Polkadot fiyat tahmini: Katalizör bekleniyor mu?

Polkadot fiyatı 20 Temmuz’dan 1 Ağustos’a kadar yaklaşık %90 yükseldi ancak MRI göstergesinin altı saatlik grafikte kırmızı mum yakarak satış sinyali verdi, yükseliş momentumunun tükenmesiyle birleştiğinden dolayı %15 düzeltme yaşandı.

Bu düşüş, hayati bir destek seviyesini 17.66$’da kesti ve onu bir direnç seviyesine çevirdi. Bu nedenle, 17.66 doların üzerinde kesin bir kapanış, boğaların kontrolü ele almasını gösterecek ve bu da büyük bir satın alma çılgınlığını tetikleyebilir bu sebeple Polkadot’ın fiyatını yükseltebilir.

Yatırımcıların 16.50 dolarlık destek bariyerinin yeniden test edilmesinden sonra rallinin başlayabileceğini unutmamaları gerekiyor. Böyle bir hareket, yukarıda özetlenen iyimser senaryoyu olumsuz etkilemeyebilir.

Bununla birlikte, 15.70 dolarlık talep bariyerinin kırılmasına yol açan yeniden test, yükseliş tezini geçersiz kılacaktır. Bazı durumlarda, bu hareket %10’luk bir düşüşle 14.17$’a kadar inebilir.

 

fxstreet


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yüzde 100 altın destekli kripto sektöre neler katacak?

Kripto ticaretinde bir devrim: Yüzde 100 altın destekli kripto sektöre neler katacak?

Axie Infinity fiyat tahmini: AXS düşüş sinyali mi veriyor?

Axie Infinity fiyat tahmini: AXS düşüş sinyali mi veriyor?