in ,

Polkadot fiyat analizi: Dik yükselen DOT 17 doları geçebilecek mi?

Polkadot fiyat analizi: Dik yükselen DOT 17 doları geçebilecek mi?
Polkadot fiyat analizi: Dik yükselen DOT 17 doları geçebilecek mi?

Kripto Para Haber – Dün gece boğalar piyasayı yukarı taşırken Polkadot 17 dolar direncine doğru önemli ataklarda bulundu. Cryptopolitan analistlerine göre DOT’un öncelikle 17 doları aşması ancak sonrasında geri çekilme yaşaması olası görünüyor.

Kripto para piyasası son 24 saat içinde yeşilde işlem görüyor. Bitcoin yüzde 6,7 artarken, Ethereum yüzde 4,76 arttı. En iyi altcoinler yüzde 4-6 civarında kazançlar gördü.


DOT/USD 14,51 – 16,60 dolar aralığında işlem gördü ve boğaların bir gecede piyasayı yükseltmesiyle güçlü bir oynaklık yaşandı. İşlem hacmi yüzde 29,4 artarak toplam 1,29 milyar dolar olurken, toplam piyasa değeri 16 milyar dolar civarında. Bu da kripto para birimini genel olarak 9. sıraya koyuyor.

4 saatlik grafikte, Polkadot fiyatının 17 dolara doğru ilerlemeye devam ettiğini görebiliriz.

Polkadot fiyatı, 20 Temmuz’da belirlenen 10,5 dolarlık dip seviyesinden bir haftadan uzun bir süre sonra yükselmeye devam etti. Şu anda boğalar önceki 17 dolarlık ana direnç seviyesini yeniden test etmeye çalışırken, DOT/USD yüzde 55’ten fazla değer kazanmış durumda.

Fiyattaki bu gelişim, bugün daha fazla yükseliş bekleyebileceğimizi gösteriyor. Ancak DOT 17  dolara ulaştığında, önümüzdeki hafta bir geri dönüş beklenebilir.

İlk destek 15 dolar civarında bulunurken, 13-13,5 dolar civarında çok daha önemli bir destek görülüyor. DOT/USD’nin 15 dolar civarında destek bulması durumunda, boğalar muhtemelen 17,5 doların üzerinde daha yüksek bir salınım gösterebilir. Sonrasında bir tersine dönüş olsa da önümüzdeki hafta başka bir yükseliş denemesi beklenebilir.

Sonuç

Polkadot fiyatı önümüzdeki 24 saat içerisinde 17 doların üzerine ataklar yapabilir. Bu nedenle, DOT/USD’nin 17 dolara ulaşması olası ancak sonrasında geri dönüşler görebiliriz. Yine de bunun analist görüşü olduğunu ve yatırım tavsiyesi olmadığını unutmayın.


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABD ele geçirilen kriptoyu işlemek için Anchorage Digital ile anlaştı

ABD ele geçirilen kriptoyu işlemek için Anchorage Digital ile anlaştı

Ağustos ayında yükselmesi beklenen 5 altcoin

Ağustos ayında yükselmesi beklenen 5 altcoin