in ,

Peter Brandt’tan çarpıcı Ethereum ve Ripple tahmini

Peter Brandt’tan çarpıcı Ethereum ve Ripple tahmini
Peter Brandt’tan çarpıcı Ethereum ve Ripple tahmini

Tecrübeli analist Peter Brandt, hem Ethereum hem de Ripple’ın önde gelen kripto para birimi Bitcoin’e karşı bir dip oluşturduğunu söylüyor.

Peter Brandt: “Ethereum ve Ripple dibi gördü.”

Peter Brandt kısa süre önce XRP için benzer bir model tespit etti ve önemli bir altcoin rallisinin ufukta olabileceğine inanan birkaç kripto para analistine katıldı. Popüler YouTube kanalı DataDash’ın ev sahibi Nicholas Merten, Bitcoin’in yavaş yavaş azalan egemenliğinin potansiyel eğilimin tersine döndüğünün bir işareti olduğunu söylüyor. Ayrıca Texas West Capital’den analist Scott Melker, alçakgönüllü görüşüne göre, altcoin sezonun çoktan geldiğini söylüyor:

Buradaki insanların düşündüğü gibi, altcoin mevsimi ancak paralar 5-10x yaparsa kendini hissettirecek. İnsanlar bir altcoin sezonunun başladığını kabul ettikleri zaman, 2017’de olduğu gibi zirveleri alacaklar.

Ancak Twitter’daki herkes bu analistler kadar iyimser değil. CNBC’den Ran NeuNer kripto pazarlarındaki hızlı ve kolay 100x kârlı günlerin geçmişte kaldığını söylüyor. Viral bir tweet’te Neuner, altcoin’lerin büyük çoğunluğunun sonunda iflas edeceğini ve fiili benimsenmenin çığır açan teknoloji vaatlerinden daha önemli hale geldiğini söylüyor.

Dailyhodl

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
altcoin pazar payı

Sosyal medya Ekim’de “altcoin mevsimi” sözünü unuttu

XRP

Ripple fiyatı 0,28 dolar direnci üzerine sıkıştı! Kırıldığında ne olabilir?